داخلی صفحه سمنان خبر
 
قدردانی مدیرکل بنیاد سمنان از کارکنان بازنشسته
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
مدیرکل بنیاد سمنان طی دیداری رمضانی ، با خانواده دو تن از کارکنان بازنشسته بنیاد گفت‌وگو و از آنان دلجوئی و تجلیل به عمل آورد.
قدردانی مدیرکل بنیاد سمنان از کارکنان بازنشسته
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، حجت‌الاسلام فریدون، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان به‌اتفاق تنی چند از اعضای کانون بازنشستگان بنیاد صبح سه  شنبه ۷ خرداد ۹۸ با خانواده دو  تن از کارکنان خدوم و بازنشسته بنیاد استان به نامهای صفر کاشی و همسر و فرزند زنده‌یاد عباسعلی گردان دیدار و گفت و کرد. در این دیدارهای صمیمانه و خاطره‌انگیز ،  مدیر استان ضمن پرس‌وجو از شرایط زندگی و معیشت همکاران طی سخنانی کوتاه گفت:
فرصت خدمتگزاری به بندگان خداوند همچون برق و باد درگذراست و آنچه از این رهگذر باقی می‌ماند یاد و نام و خاطرات نیکو از نیکوکاران است و مابقی مسائل فانی و زودگذر و فراموش‌شدنی است. وی تصریح کرد: تا فرصت باقی است باید از هر موقعیتی برای خیرخواهی، منفعت رسانی، خدمت‌رسانی خالصانه و کسب رضای خالق و مخلوق بهره جست و مبادا که با خارج شدن از گردونه خدمت، نام و یاد ما به فراموشی سپرده شود. در پایان این دیدارها با اهداء لوح تقدیر و هدیه‌ای معنوی از زحمات کارکنان و خانواده‌های مورد دیدار قدرشناسی و سپاسگزاری صورت گرفت.
کد مطلب: 291012
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور