داخلی صفحه یزد خبر
 
روحیه شهادت و ایثارگری در تمام ابعاد زندگی مردم جاری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
استاندار یزد در یادواره شهدای طزرجان گفت: روحیه شهادت و ایثارگری در تمام ابعاد زندگی مردم جاری است و باعث شده آن دوران پرافتخار را فراموش نکنیم.
روحیه شهادت و ایثارگری در تمام ابعاد زندگی مردم جاری است
 
به گزارش «ایثار یزد» یادواره شهدای روستای طزرجان از توابع شهرستان تفت استان یزد هم‌زمان با لیالی قدر با حضور استاندار، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.
استاندار یزد در این مراسم با تقدیر از همه افرادی که درراه زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا فعالیت می‌کنند اظهار کرد: وجود روحیه مقاومت و ایثارگری در مردم ایران و مقابله با دشمنان نظام به برکت برگزاری همین یادواره‌های شهدا است.
محمدعلی طالبی افزود: امروز پس از سی سال از پایان جنگ هشت‌ساله، روحیه شهادت و ایثارگری در تمام ابعاد زندگی مردم جاری است و باعث شده آن دوران پرافتخار را فراموش نکنیم و برگزاری این‌گونه رویدادها، در حفظ این روحیه نقش مؤثری داشته است.
طالبی تصریح کرد: در شرایط کنونی و با افزایش دشمنی‌ها نسبت به نظام و انقلاب اسلامی، دشمنان نظام منتظر ضعف و سستی هستند تا ضربه را به پیکر نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کنند اما مردم با وجود همه مسائل و مشکلات، با رشادت و ایثارگری در تمامی صحنه‌ها حضور دارند و مدافع نظام و دولت هستند و درراه حفظ و گسترش ارزش‌های انقلابی و دینی قدم برمی‌دارند.
استاندار یزد تأکید کرد: امیدواریم هر یک از ما در جایگاه‌های مختلف پاسدار خون شهدا و راه پرفرازونشیبی که با سختی‌های زیاد باعث بالندگی در نظام شده است باشیم.
روستای طزرجان در دوران دفاع مقدس 57 شهید والامقام را تقدیم آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.
کد مطلب: 291095