داخلی صفحه قم خبر
 
​رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم:
کوچه‌های بدون نام قم به نام شهدا مزین می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
مالکی نژاد رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه با درخواست خانواده‌ها و هم‌رزمان شهدا کوچه‌های بدون نام به نام شهدا مزین می‌شود، گفت: به هر میزانی که ما برای شهدا کار و تلاش کنیم بازهم کم است.
کوچه‌های بدون نام قم به نام شهدا مزین می‌شود
 
به گزارش ایثار واحد استان قم به نقل از رسانه های استان، حسن مالکی‌نژاد در آیین نامگذاری تقاطع غیرهمسطح رزمندگان اسلام که در تقاطع بلوارهای عمار یاسر و شهدای ۱۵ خرداد برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر عنوان کرد: گرامیداشت مناسبت‌های ملی به ویژه بزرگداشت مناسبت‌های مرتبط با دفاع مقدس از اهمیت بسیاری برخودار است چراکه موجب ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و یادآوری رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه نام شهدا باید زینت بخش معابر شهری باشد، تصریح کرد: شورای اسلامی شهر قم نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته و از نام‌گذاری معابر شهری به نام شهدا استقبال می‌کند.
رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اینکه با درخواست خانواده‌ها و هم‌رزمان شهدا کوچه‌های بدون نام به نام شهدا مزین می‌شود، تصریح کرد: شهدا روزی جان و همه دارایی خود را برای آسایش و اقتدار مردم و نظام اسلامی فدا کرده‌اند و به هر میزانی که ما برای آن‌ها کار و تلاش کنیم بازهم کم است.
وی خاطرنشان کرد: ما باید به بهانه‌های مختلف به دنبال زنده نگه داشتن یاد و خاطره رزمندگان دفاع مقدس باشیم که نامگذاری معابر یکی از بهانه‌ها مهم و تاثیرگذار است.
کد مطلب: 291164