فریاد ایثارگران در دفاع از مردم مظلوم فلسطین
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
ایثارگران استان خراسان شمالی دوشادوش امت حزب‌الله در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و در روز قدس ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیست و طرح_آمریکایی_معامله_قرن، آرمان فلسطین مظلوم را فریاد زدند.
فریاد ایثارگران در دفاع از مردم مظلوم فلسطین
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در شهرهای مختلف خراسان شمالی ایثارگران هم‌زمان با روز جهانی قدس همپای تمام مسلمین جهان یک‌بار دیگر به صحنه آمدند تا نشان دهند باوجود همه فشارها و دسیسه‌ها همچنان مقاومت را تنها مسیر خود قرار داده‌اند و حاضر به پذیرش سازش ازجمله معامله قرن آمریکا نیستند.
 دیروز ایثارگران دیار گنجینه معرفت‌ها از اقوام مختلف و گوناگون در راهپیمایی روز قدس حضور داشتند و قشرهای مختلف مردم دوشادوش یکدیگر با سردادن بانگ مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجارشان از استکبار جهانی و حمایت خود از مظلومان جهان ازجمله مردم فلسطین را به تمام دنیا اعلام کردند. 
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌عنوان سخنران راهپیمایی مردم بجنورد با حضور در مصلای نماز جمعه، روز قدس را یکی از یادگاران گران‌سنگ امام (ره) برشمرد و گفت: امروز مردم ایران اسلامی در ۹۵۰ شهر بزرگ و کوچک و مسلمین درصدها نقطه جهان این روز را گرامی داشتند و پیام روز قدس را به جهانیان منتقل کردند. 
سردار «جوانی» بابیان این‌که روز قدس در منظومه فکری امام (ره) جایگاه خاصی دارد اظهار کرد: این منظومه فکری از شعائر اسلامی پدید آمد و  امام (ره) حقیقت اسلام ناب را آشکار کرد. 
وی تصریح کرد: اسرائیل با توطئه استکبار گرانی همچون انگلیس ایجاد شد و  این سلسله شوم به دنبال تحریف اسلام بود اما امام (ره)، اسلام نابی را معرفی کرد. سردار «جوانی» خاطرنشان کرد: امام (ره) بر این مبنا نگاه‌ها را متوجه مهم‌ترین مسئله جهان اسلام یعنی فلسطین کرد و گفت باید سرزمین فلسطین از دست رژیم جلاد و غاصب صهیونیست  گرفته شود و به پیکر اسلام بازگردد. وی گفت: امروز در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی چند اتفاق بزرگ افتاده است. 
آن‌ها می‌خواستند طرح خاورمیانه بزرگ را اجرا کنند و با به راه انداختن جنگ‌های نیابتی می‌خواستند مقاومت را درهم بشکنند اما این توطئه‌ها نیز مانند همه توطئه‌های دیگر شکست خوردند. معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: استکبار به رهبری ترامپ امروز می‌خواهد معامله قرن را به اجرا دربیاورد اما این توطئه نیز همچون دیگر توطئه‌ها محکوم‌به شکست است. سردار «جوانی» ادامه داد: ایستادگی در برابر توطئه‌ها مقاومتی را پدید آورد که منطقه ما را متحول ساخت. منطقه ما امروز به‌جای قرار گرفتن در مسیر سازش شاهد یک مقاومت جانانه است و صهیونیست‌ها نگران از آینده‌ای هستند که در انتظار آن‌هاست. وی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها توسعه نیل تا فرات را در ذهن می‌پروراندند و اروپایی‌ها آن‌ها را تجهیز می‌کردند و راه تبلیغات را برای جنایت و ایجاد رعب و وحشت در منطقه باز می‌گذاشتند. با این روند ایده سازش را در دولت‌های عربی و منطقه مبتنی بر این‌که قدرت اسرائیل شکست‌ناپذیر است و چاره‌ای جز کنار آمدن با این دزد غاصب را نداریم، مطرح کردند. وی اظهار کرد: ملت ایران و نظام اسلامی با رهبری ولایت‌فقیه یک‌راه بیشتر ندارند و آن پیروز شدن بر دشمن از مسیر مقاومت و ایستادگی است و با این راه ملت‌های مسلمان و محروم و مستضعف منطقه ما بر قله‌های موفقیت قرار خواهند گرفت. وی تصریح کرد: این مسیر بر مبنای گام دوم انقلاب اسلامی ما را به هدف غایی تمدن سازی اسلامی می‌رساند و این دست‌یافتنی است.
 
کد مطلب: 291381