داخلی صفحه مازندران خبر
 
پیام تسلیت مدیر کل بنیاد مازندران به مناسبت شهادت جانباز شهید علی دوست محمدیان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت شهادت شهید علی دوست محمدیان پیام تسلیتی بشرح ذیل صادر نمود.
 
((انا لله و انا اليه راجعون))
خانواده محترم جانباز شهيد علی دوست محمدیان
سلامٌ علیکم
شهادت،نقطه اتصال مسير تقرب الي الله كه صرفا اين مسير مختص شهداست همانان كه به مصداق آيه شريفه((عند ربهم يرزقونند)) آنان با طی طريق معنوی خود هادی شدند و شفاعت گر روز جزا و به همين جهت در يك داد و ستد سرشار از منفعت با خالق متعال هميشه جاودان ماندند و چراغ راه آيندگان تا حجت را بر قاعدين تمام نمايند.
آنان در اين برهه از زمان به ما آموختند خط سرخ شهادت همواره جوشان است و اگر ملتی بخواهد سربلند و به خودش ببالد و عزت و سرافرازی خود را صيانت نمايد بايد از جان مايه بگذارد و تا فخر و بالندگی را به ارمغان بگذارد. كه مصداق اين اوصاف جانباز سرافراز شهيد((علی دوست محمدیان))است، يكی از مردان الهی از تبار عشق كه با سرمايه معنوی و ارزشمند حضور در جبهه حق عليه باطل در دوران حماسه ی هشت سال دفاع مقدس و سپس تحمل درد و رنج ناشی از مجروحيت به فيض شهادت نائل آمد.
رشادت و دلاور مردی اين شهيد والا مقام در دوران دفاع مقدس و سپس تحمل دردهای دوران جانبازی از او نامی جاودان به يادگار گذاشت و عزت و سربلندی را برای خود،خانواده بزرگوار و ايران اسلامی به ارمغان آورد.
اينجانب شهادت جانباز شهيد علی دوست محمدیان را به پيشگاه حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده صبور و مردم شريف بويژه جامعه ايثارگری مازندران تسليت عرض می نمايم.
هدايت مظلومی
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران
کد مطلب: 291450