داخلی صفحه گلستان خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت عید سعید فطر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰
مدیرکل بنیاد استان گلستان با صدور پیامی، فرارسیدن حلول عید سعید فطر و جشن باشکوه بندگی را به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و آحاد مردم شهیدپرور و متدین و روزه‌دار استان تبریک و تهنیت گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان گلستان به مناسبت عید سعید فطر
 
به گزارش ایثار و احد گلستان، در پیام اسرافیل وزیری آمده است:
» بسم‌الله الرحمن الرحیم«
اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَ الْعَظَمَةِ وَ اَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ وَ اَهْلَ الْعَفْوِ وَ الرَّحْمَةِ
عيد سعيد فطر، تجلي ماه بندگي و اطاعت پروردگار متعال و شست‌وشوی جان در نهر پاك رمضان است.. خوشا بر آنان که جان‌های بی‌قرار و فطرت‌های پاکشان، از زنگارها زدوده شد و جلائی دوباره گرفت. همان بندگان مؤمنی که روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود. خداوند منان را سپاس گذارم که توفیق حضور در این ضیافت الهی را نصیب ما کرد.
عيد فطر، روز شادماني پارسايان و پرهيزگارانی است كه با برچيدن زنجير تعلقات مادی و مهار خواهش‌های نفسانی خويش درخواست توبه و بازگشتشان به درگاه خداوند يكتا مقبول افتاده است و طليعه ماه شوال پرهيزگاران را در جشن عبادت و امساك به همخوانی می‌خواند تا خدای را شاكر شوند.
عید فطر خیمه‌ای است که امت اسلامی را دور خود جمع نموده و همبستگی مسلمین را به معاندین و تفرقه‌افکنان دین اسلام نشان می‌دهد.
این‌جانب در آستانه حلول ماه شوال، ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و هم استانی‌های عزیز در ماه مبارک رمضان؛ همبستگی و انسجام جامعه اسلامی را در برپایی صف‌های نماز عید سعید فطر که نشان اتحاد و همدلی است از همه عزیزان خواستارم.
اسرافیل وزیری
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 291592
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور