​به برکت ایثارگران، ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها بر قلل رفیع افتخار است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲
مدیرکل بنیاد استان در دیدار با ایثارگران مقیم اصفهان گفت: به برکت شهدای انقلاب و ایثارگران، امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان امروز دوازدهم خرداد 1397 با ایثارگران مقیم استان اصفهان دیدار و گفت‌وگو کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران طی این دیدارها گفت: دیدار با ایثارگران در راستای برآورده ساختن دستور مقام معظم رهبری مبنی بر دیدار و سپاسگزاری از ایثارگران انجام این امر همواره در طول سال توسط تمام مسئولان بنیاد انجام می‌شود.
نجفی افزود: شما جانبازان برای ملت ما عزیز هستید و ما باید قدردان شما باشیم زیرا آسایش امروز ما مرهون فداکاری‌های شماست که برای این انقلاب و کشور سنگ تمام گذاشتید.
فریبرز نجفی در این دیدار با تأکید بر لزوم تجلیل از مقام ایثارگران و جانبازان گفت: وجود جانبازان باعث افتخار ماست و اگر ایثار شما و از جان گذشتگی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های ایثارگران نبود نظام مقدس جمهوری اسلامی استوار نمی‌ماند.
مدیرکل بنیاد همچنین بیان کرد: شما خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و استقامت هستید و به برکت شهدای انقلاب، امروز ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بر قلل رفیع افتخار ایستاده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 291609
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور