داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بندرعباس با خانواده های شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۷
دیدار نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بندرعباس با خانواده های شاهد و ایثارگر
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، آیت‌الله نعیم‌آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بندرعباس در روز شنبه 11 خرداد ماه 98 ، در دیدار با جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا استان هرمزگان که همراه با ضیافت افطاری بود ، گفت: ما قبل از انقلاب چیزی نداشتیم اکنون شما انتهای بشاگرد هم بروید می‌بینید آسفالت، آب و برق وجود دارد؛ سال اولی که به بندرعباس آمدم، انتهای شهر محل صدا و سیما فعلی بود الآن تا کجا ادامه دارد ؟
وی بابیان اینکه امروز هرمزگان دانشجوی انرژی هسته‌ای دارد و بیش از  500 نفر از دانشجویان ما در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، هرمزگانی هستند که رتبه بالایی در دنیا است، اضافه کرد: شما بگویید قبل از انقلاب چند سالن ورزشی در بندرعباس وجود داشت و امروز چند مکان ورزشی تأسیس‌شده و وجود دارد.
آیت‌الله نعیم‌آبادی خاطرنشان کرد:خدماتی که به برکت خون شهدای به‌دست‌آمده نباید بگذاریم دشمن، کوچک قلمداد کند؛ عزیزان ما سالم رفتند و این‌چنین برگشتند، آن‌ها می‌دانند که این رفتن و برگشتنشان چه برکاتی داشته، اگر نمی‌رفتند و  خانواده‌ها صبر نمی‌کردند، اکنون ایران ما چه بود؟
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه آن‌هایی که به ما گفته‌اند چه‌کار کرده‌اید از آن‌ها می‌پرسم انقلاب ما چه‌کار نکرده است و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی چه داشتیم، عنوان کرد: جوانی را از خارج آوردند و بر تخت شاهی مملکت نشاندند، بسیاری از سران مملکت بهایی‌ها بودند، بعد از چهل سال از حکومت پدر و پسر  سال 39 و 40 منازل تهران آب‌لوله‌کشی نداشت، در قم آب خوردن از جوی آبی می‌آمد که لنگه‌کفش، نجاست انسان، موش‌مرده در آن بود.
وی بابیان اینکه اکنون در دنیا، ما منزوی هستیم یا آمریکا، اضافه کرد: آمریکایی‌ها در عراق و منطقه نظامی خود از ترس تا صبح خوابشان نمی‌برد پس این چه قدرتی است که همواره ترس آن را فراگرفته است.
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در پایان اظهار کرد: چه نشده‌های ضدانقلاب را پاسخ نگویید، کمبود وجود دارد قبول داریم اما از کارهای انجام‌شده هم نباید غفلت کنیم؛ وقتی‌که همتت والاست باید به‌قدر همان همت والا تلاش کنیم.
 و در ادامه این دیدار پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گزارشی از روند برنامه ها و عملکرد سال 97 و سه ماهه اول 98 ارائه نمودند.


 
کد مطلب: 291664