داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه مصادف با 12 خرداد 98 دومین جلسه کارگروه ساماندهی گلزارهای شهدا در اتاق فکر این اداره کل برگزار گردید .
در این جلسه پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان با اشاره به لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: شهیدان ما با نثار خون خود و گذشتن از جان و مال خود میهن اسلامی را از تجاوز بیگانگان حفظ کردند و این موضوع وظیفه ما را در قبال شهدا سنگین تر می کند و حداقل کاری که ما می توانیم برای آنان انجام بدهیم این است که با ساماندهی قبور این عزیزان یاد و خاطره رشادتها و ایثارگری آنها را زنده نگه داریم .
وی افزود : در این برهه از زمان که مورد تهاجم شدید فرهنگی غرب قرار گرفته ایم می توانیم با ساماندهی قبور شهدا و حفظ یاد و خاطره آنها ، فرهنگ جهاد و شهادت را به  نسل های آینده منتقل کنیم و جوانان را با این فرهنگ آشنا کنیم تا راحت بتوانیم با تهاجم فرهنگی غرب مقابله کنیم .
این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اهداف طرح ساماندهی گلزارهای شهدا افزود : طرح ساماندهی گلزار شهدا تلفیقی از یک فرهنگی و عمرانی است و هدف از این کار نیز این است که قبور هر یک از این شهدای گرانقدر به صورت نمادی از ایثار و مقاومت و تجلی بخش اهداف والای این عزیزان برای زائران قبور آنها باشد .
در ادامه این جلسه سایر اعضای جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص دستورکار جلسه مطرح نمودند .

انتهای پیام.
 
کد مطلب: 291714