بیانیه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام 15 خرداد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
جمعی از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت سالروز قیام خونین پانزدهم خردادماه بیانیه‌ای صادر کردند.
بیانیه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام 15 خرداد
 
به گزارش «ایثار»، در این بیانیه آمده است:
 نیمه خرداد یادآور به سوگ نشستن ملت ایران در غم فراق بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و همچنین یادآور آغاز قیام ملتی انقلابی در 15 خرداد 1342 است که با لبیک گفتن به رهبری فرزانه و صدیق از سلاله پاک پیامبر (ص)، خیزش اسلام خواهانه را نوید دادند و الگوی ایستادگی در برابر رژیم طاغوت را برای ملت‌های مستضعف جهان ترسیم کردند.
 در آستانه فرارسیدن نیمه خرداد، سالروز عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد 1342، شاهد آن هستیم که بیش‌ازپیش آوازه انقلاب شکوهمند اسلامی در جهان طنین‌انداز شده و آرمان‌های والای بنیان‌گذار انقلاب اسلامی با عبور از مرزهای جغرافیایی به عمق دل‌های آزادیخواهان جهان نفوذ کرده است. در دوران زعامت خلف صالح امام راحل، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نیز کشور عزیزمان در طوفان جنگ و ناامنی‌های منطقه‌ای و شعله‌ور شدن آتش فتنه تروریسم؛ بر چالش‌ها و تهدیدات فراوان پیش ‌رو که توسط آمریکای جنایتکار و ایادی آن در مسیر حرکت انقلاب و ملت گسترانده شده بود، فائق آمده و در عرصه داخلی نیز توطئه‌ها و نقشه‌های پیچیده و فریبنده دشمن در ایجاد انحراف در صراط مستقیم انقلاب و قرار دادن نظام اسلامی در مسیر تزلزل را خنثی ساخته است.
 امروز در آستانه چهل و یکمین سال از عمر پربرکت نظام جمهوری اسلامی ایران، این نظام و انقلاب با وجود تمامی توطئه‌ها تحت فرماندهی مقام معظم رهبری به مسیر افتخارآمیز خود ادامه می‌دهد و قطعاً ملت شریف ایران که به‌حق الگویی تمام‌عیار برای آزادیخواهان جهان هستند، با تمام قوا از دستاوردهای این نظام مقدس پاسداری خواهند کرد.
نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، سی‌امین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد 1342 را که نقطه عطفی در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌گردد را گرامی داشته و آن را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی و تمامی عاشقان و رهروان ولایت تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایند. در پایان ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برای حضور گسترده در آئین پاسداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و یوم‌الله 15 خرداد، تجدید میثاق خود با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای والامقام و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را اعلام می‌دارند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 291733