داخلی صفحه قم خبر
 
دیدار مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران قم با خانواده شهدای 15 خرداد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳
در آستانه سالروز قیام 15 خرداد مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران و روسای مناطق بنیاد استان از خانواده معظم شهدای قیام 15 خرداد سال 42 دیدار کردند.
دیدار مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران قم با خانواده شهدای 15 خرداد
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران در دیدار با خانواده معظم شهدای 15 خرداد گفت: قیام پانزده خرداد اسطوره قدرت ستمشاهی را با سخنرانی تاثیر گذار بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با قیام پرشور مردم در هم شکست.
به گزارش ایثار واحد استان قم، سردار سید جواد هاشمی افزود: مردمی که در این قیام حضور یافتند مردمی با بصیرت بودند که در اوج خفقان رژیم به روشنگری های امام گوش فرادادند و با حضور به موقع در صحنه توانستند مقدمه پیروزی انقلابی بزرگ را در سال 57 فراهم نمایند.
وی ضمن تکریم خانواده معظم شهدای انقلاب ادامه داد: شهدای انقلاب مظلومانه به شهادت رسیدند و مظلومانه تدفین شدند ، خون پاک این شهدا آغاز حرکت های انقلابی و زمینه ساز شکست قدرت 2500ساله ستم شاهی و پیروزی انقلاب اسلامی شد.
سردار هاشمی همچنین با گرامی داشت 14 خرداد بیان داشت: ملت با بصیرت ایران به رهبری امام خمینی (ره) و با ایمان ها و اراده های راسخ انقلاب را به پیروزی رساندند و امروز نیز ملت گوش به فرمان رهبرفرزانه انقلاب سه دهه را با استواری و مقاومت پشت سر گذاشته و دشمنان را نا امید و مایوس ساخته است.
 همچنین در این روز روسای مناطق یک و دو بنیاد شهید وامور ایثارگران نیز با خانواده معظم شهدای قیام 15 خرداد قم دیدار کردند.
علی استاد هاشمی، عباس اقلیمی، محمدعلی عباسی، حسن کلهر، عبداله اشعری، علی زارعی، غلام حسین شاه قلندر، احمده پاره دوز، محمد خوش لهجه، علی اکبر شیرخدا، محمد صفایی، محمود عباسی زاده، عباس علی قاسمی، قاسم مکاری، حسین کریمی، محمد حسین تشکری و محمود اعرابی از شهدای قیام 15 خرداد بودند که اسامی شان به ثبت رسیده است.
کد مطلب: 291749