داخلی صفحه مرکزی خبر
 
تسنیم:
برنامه‌های بزرگداشت سالروز شهادت "شهید مصطفی چمران" اعلام شد+جزئیات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۰
رئیس بنیاد شهید چمران آخرین جزئیات از برنامه‌های بزرگداشت سالروز شهادت "شهید مصطفی چمران" را تشریح کرد.
 
مهدی چمران در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت سالروز شهید مصطفی چمران اظهار داشت: نخستین جلسه ستاد بزرگداشت شهید والامقام مصطفی چمران امروز بامحوریت برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم سالگرد شهادت این شهید والامقام برگزار شد.
وی افزود: در این جلسه "سردار رستگار پناه" پیرامون ضرورت و برنامه‌های راهبردی درباره نحوه برنامه ریزی جهت تولید آثار مستند و فیلم، چاپ کتب مختلف و همچنین انتشار آثار علمی، پژوهشی درباره شهید چمران موارد مهمی را تشریح کرد.
رئیس اسبق شورای شهر تهران عنوان کرد: این نخستین جلسه ستاد برنامه‌ریزی برای برگزاری بزرگداشت شهید چمران است که در روزهای آتی به منظور هماهنگی بیشتر جلسات دیگری نیز برگزار و درباره نحوه برنامه‌های درنظر گرفته شده تصمیم‌گیری می‌شود.
چمران ادامه داد: در روز 31 خردادماه در شهرستان ساوه زادگاه شهید مصطفی چمران ویژه برنامه ای با حضور مسئولان و اقشارمختلف مردم برگزار خواهد شد.
وی افزود: شب جمعه 30 خردادماه نیز در محل شهادت این شهید والامقام در دهلاویه استان خوزستان ویژه برنامه باشکوهی برگزار می‌شود که براساس برنامه‌ریزی انجام شده جمعی از ایثارگران و جانبازان استان مرکزی نیز در این مراسم حضور خواهند یافت.
رئیس بنیاد شهید چمران با اشاره به برنامه اصلی بزرگداشت شهید چمران در تهران گفت: چهارشنبه 29 خرداد ماه در تالار اندیشه حوزه هنری در شهر تهران بزرگ ویژه برنامه بزرگداشت شهید چمران با حضور مسئولان کشوری و لشکری برگزار می‌شود، همچنین براساس برنامه ریزی صورت گرفته در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه در 31 خردادماه نیز مطالبی از سوی رئیس بنیاد شهید چمران درباره زندگی با برکت این شهید سعید بیان می‌شود.
انتهای پیام/ ت
کد مطلب: 291859
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...