داخلی صفحه فارس خبر
 
سرکشی به خانواده شهدا، منوط به یک روز خاص نشود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: خوب است که این برنامه ها و دیدار با خانواده شهدا محدود به یک روز و یک مناسبت نباشد و مدیران کل دستگاه ها برای دلجویی و رسیدگی به امور خانواده و فرزندان شهدا، در ایام مختلف سال شکل گیرد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز رجبعلی راهی، مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران فارس امروز (19 مهر) در دیدار مسئولین اجرایی استان با خانواده شهید مدافع وطن و فرزندان وی، ضمن قدردانی از مدیر کل کانون فارس که این دیدار را رقم زده است، گفت: خوب است که این برنامه ها و دیدار با خانواده شهدا محدود به یک روز و یک مناسبت نباشد و مدیران کل دستگاه ها برای دلجویی و رسیدگی به امور خانواده و فرزندان شهدا، در ایام مختلف سال و با برنامه ریزی مناسب در منزل شهدا حاضر شوند.
 
راهی افزود: به گفته مقام معظم رهبری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمتر از خود شهادت نیست، لذا برگزاری یادواره ها، سرکشی از خانواده شهدا و کمک به پیشرفت فرزندان شهدا هم از مصادیق ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
در ادامه این جلسه سایر مدیران کل و نمایندگان مدیران نیز به ارائه صحبت پرداختند و در پایان هدایای دستگاه های مختلف به همسر و فرزندان شهید عبدالله نژاد اهدا شد. مادر شهید عبدالله نژاد نیز در این مراسم حضور داشت، سرهنگ پاسدار شهید اکبر عبدالله نژاد، در سال 1393 در منطقه سراوان در درگیری با اشرار به فیض شهادت نائل شده است.
کد مطلب: 291953