داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: حل مشکل ایثارگران از اولویت های اصلی بنیاد است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در شهرستان مهریز گفت: حل مشکل ایثارگران یکی از اولویت های اصلی بنیاد است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد یزد: حل مشکل ایثارگران از اولویت های اصلی بنیاد است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست رسیدگی به موارد خاص خانواده شهدا و ایثارگران مهریز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد و سایر اعضای کمیسیون در این شهرستان برگزار شد.
احمد ابراهیمی در این نشست با اشاره به ضرورت رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: حل مشکل ایثارگران یکی از اولویت های اصلی بنیاد است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی تصریح کرد: ایثارگران حق بزرگی به گردن ما دارند و ما باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا دین خود به این عزیزان را ادا کنیم.
ابراهیمی یکی از مهم ترین دغدغه های خانواده ها را بحث اشتغال فرزندان جویای کار خواند و افزود: بحث اشتغال پایدار ضرورت اصلی در جامعه است که خانواده ها را درگیر ساخته است و باید سعی شود با ارائه مشاوره های صحیح زمینه را برای تحقق این امر محیا کنیم.
در این نشست رضا خانجانخانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهریز برخی مشکلات ایثارگران را مطرح و پس از بحث و تبادل نظر راهکار مناسب برای حل آن ارائه شد.
کد مطلب: 291995
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...