داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: خانواده شهدا نماد اقتدار میهن اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران شهرستان مهریز گفت: خانواده شهدا نماد اقتدار میهن اسلامی هستند و ما هر خدمتی به آنان بکنیم در قبال ایثار بزرگشان بسیار کوچک است.
مدیرکل بنیاد یزد: خانواده شهدا نماد اقتدار میهن اسلامی هستند
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای هماهنگی امور ایثارگران مهریز با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد و امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد یزد در این نشست با اشاره به خدمات ارزنده خانواده شهدا و ایثارگران به میهن گفت: خانواده شهدا نماد اقتدار میهن اسلامی هستند و ما هر خدمتی به آنان بکنیم در قبال ایثار بزرگشان بسیار کوچک است.
احمد ابراهیمی با تاکید بر لزوم رونق تولید داخلی تصریح کرد: یکی از معضلات کنونی کشور بیکاری جوانان است که حاصل توجه بیش از حد به اشتغال دولتی است و لازم است تدابیری اتخاذ شود با حمایت از کارآفرینی زمینه اشتغال پایدار ایثارگران را فراهم کنیم.
وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مورد تاکید قرار داد و افزود: توجه به این مسئله اهمیت بسیاری دارد زیرا جوانان و آیندگان باید با الگو گرفتن از ایثار بزرگ شهدا و ایثارگران, آینده کشور را بسازند.
ابراهیمی سامان دهی گلزار مطهر شهدا را از دیگر نکات حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: با توجه به پراکندگی گسترده گلزار شهدا در نقاط شهری و روستایی لازم است دستگاه های مختلف نسبت به انجام وظایف خود در این حوزه تلاشی مضاعف داشته باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد فضاسازی مناسب محیط شهری با موضوع ایثار و شهادت را خواستار شد و اظهار کرد: قهرمانان واقعی ما شهدا و ایثارگران هستند و شایسته است با فضاسازی مناسب محیط شهری گوشه ای از ایثار آنان را بازگو کنیم.
کد مطلب: 292014
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور