داخلی صفحه یزد خبر
 
امام‌جمعه مهریز: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پل افتخارات گذشته به آینده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
امام‌جمعه مهریز در نشست با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت پلی است که افتخارات گذشته را به آینده کشور ارتباط می‌دهد.
امام‌جمعه مهریز: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پل افتخارات گذشته به آینده است
 
به گزارش «ایثار یزد»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا محی‌الدینی امام‌جمعه مهریز در بازدید از بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، با کارکنان این نهاد دیدار و گفتگو کرد.
 امام‌جمعه مهریز با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تصریح کرد: فرهنگ ایثار و شهادت پلی است که افتخارات گذشته را به آینده کشور ارتباط می‌دهد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محی‌الدینی از مسئولان خواست آثار به‌جای مانده از شهدای این شهرستان توسط بنیاد شهید با همکاری نهادها و تشکل‌های فرهنگی جمع‌آوری و در دسترس عموم قرار گیرد.
وی ادامه داد: در این خصوص باید بنیاد شهید با همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی و علاقه‌مندان و همراهی مردم و خانواده ایثارگران خاطرات جمع‌آوری و علاوه بر تدوین و انتشار نسبت به حفظ آن در موزه‌ای که به همین منظور پیش‌بینی‌شده قرار گیرد.
امام‌جمعه مهریز همچنین به گسترش فعالیت موزه شهدا و معرفی آن به مردم و جوانان به‌عنوان یک ضرورت اشاره کرد و همکاری نهادهای مختلف فرهنگی و تشکل‌های دینی منطقه را خواستار شد.
محی‌الدینی اظهار داشت: ترویج فرهنگ شهادت درگرو تبیین اهداف و آرمان‌های والای شهیدان است و برای تحقق آن باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان و فعالیت‌های بین بخشی استفاده شود.
 
کد مطلب: 292144
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...