داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد: شهدا با ایثار خود امنیت و استقلال را به ما هدیه کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در دیدار با خانواده شهید «محمدرضا زارع بیدکی» گفت: شهدا با ایثار خود امنیت و استقلال را به ما هدیه کردند.
مدیرکل بنیاد: شهدا با ایثار خود امنیت و استقلال را به ما هدیه کردند
 
به گزارش «ایثار یزد»، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد به همراه جمعی از مسئولان به دیدار خانواده شهید والامقام «محمدرضا زارع بیدکی» رفت و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
احمد ابراهیمی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: شهدا با ایثار خود امنیت و استقلال را به ما هدیه کردند.
وی خاطرنشان کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس دوران بسیار مهمی است که همه نسل‌ها باید نسبت به آن اطلاعات و آشنایی کافی و کاملی داشته باشند و نباید بگذاریم این دوران از جوانان پنهان بماند.
مدیرکل بنیاد یزد اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ایران عاملی برای پایداری بیشتر مردم در برابر دشمن است و آن‌ها به دنبال تخریب و یا به فراموشی سپرده شدن این روحیه هستند.
ابراهیمی باافتخار دانستن خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اظهار کرد: همه باید فرصت خدمت را غنیمت شمرده و در این دوران نهایت تلاش خود را به‌کارگیرند تا در آینده حسرت فرصت‌های ازدست‌رفته را نخورند.
شهید محمدرضا زارع بیدکی متولد 1350 شمسی که 10 فروردین 1367 در منطقه عملیاتی شاخ شمیران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 
کد مطلب: 292171
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...