داخلی صفحه مرکزی خبر
 
دیار آفتاب:
خون شهدای هفتم تیر انقلاب اسلامی را بیمه کرد/ رسانه ها در جهت افشای ماهیت پلید آمریکا تولید محتوا داشته باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه رسانه ها در جهت افشای ماهیت پلید آمریکا تولید محتوا داشته باشند گفت:آگاهی بخشیدن در مورد جنایت های آمریکا ضرورتی مهم محسوب می شود.
 
به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر و هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی با اشاره به اینکه تمامی ادعاهای ایالات‌متحده آمریکا مبنی بر رعایت حقوق بشر مسخره و مضحک است گفت: دشمنی‌های ۴۰ ساله با جمهوری اسلامی،توطئه علیه انقلاب و اعمال تحریم‌های ظالمانه از مهم‌ترین عوامل نقض حقوق بشر توسط آمریکائی‌ها است.
وی شناخت چهره واقعی آمریکا برای نسل جوان را لازم و ضروری خواند و افزود:در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی فرصتی مناسب برای آشکارسازی این چهره پلید برای جوانان ما است که نباید از آن غافل بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در این خصوص تصریح کرد: آمریکائی‌ها با حمایت از صدام در جنگ تحمیلی و به شهادت رساندن هزاران جوان ایرانی منافقین را در دل خود جای‌داده‌اند و بیشترین حمایت‌ها را از تروریست‌ها انجام داده‌اند.
اکرمی با تأکید بر اینکه آمریکائی‌ها برای تأمین منافع خود دست به هر جنایتی می‌زنند افزود:آمریکا برای حفظ منافع حاکمیت خود در جهان استعمار گری می‌کند و انسان‌ها را به بدترین شکل ممکن می‌کشند.
وی با اشاره به اینکه امروز آمریکائی تروریست اقتصادی را در دستور کار استعمارگری خود قرار داده‌اند گفت:جنایت‌های اقتصادی آمریکا در جهان و به‌خصوص ایران نشان می‌دهد به فکر انسانیت و بشریت نیستند و هیچ‌گونه ارزشی برای جان انسان‌های بیگانه قائل نمی‌شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تولید محتوا در رسانه‌ها برای افشای ماهیت آمریکا را ضرورتی مهم خواند و افزود:هدایت نسل جوان و روشنگری در این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد چراکه آگاهی بخشیدن در مورد جنایت‌های آمریکا ضرورتی مهم محسوب می‌شود.
اکرمی وی در پایان با اشاره به گرامیداشت شهدای هفتم تیر خاطرنشان کرد:دستاوردهای عظیم حادثه هفتم تیر برای ملت ایران ملموس و قابل‌مشاهده است و خون شهدای هفتم تیر انقلاب اسلامی را بیمه کرد و جا دارد از یاد و خاطر شهید شاخص هفتم تیر شهید بهشتی را گرامی بداریم.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: بهروز اکرمی,معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی,شهدای هفتم تیر
کد مطلب: 292276
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور