خانواده‌های شاهد مایه برکت نظام و انقلاب هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴
استاندار مرکزی وجود ارزشمند خانواده‌های شاهد را برای نظام و انقلاب پربرکت دانست و عنوان کرد: جایگاه ارزشمند این قشر به‌ اندازه‌ای پر اهمیت است که باید قدردان آن باشیم.
خانواده‌های شاهد مایه برکت نظام و انقلاب هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید علی آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با ایثارگران استان مرکزی با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا رسالت همه مسوولان و مردم است، اظهار داشت: شهدا برای عزت و سربلندی نظام اسلامی اوج فداکاری که نثار جان شیرین خود است را انجام دادند و به همین جهت قدرشناسی از ایثار این عزیزان رسالت همگانی مردم و مسوولان است.
استاندار مرکزی وجود ارزشمند خانواده‌های شاهد را برای نظام و انقلاب پر برکت دانست و عنوان کرد: جایگاه ارزشمند این قشر به‌ اندازه‌ای پر اهمیت است که باید قدردان آن باشیم.
آقازاده بیان داشت: اگر امروز مسوولان و مدیران به دیدار خانواده‌های شهدا می‌آیند این به معنی این نیست که این خانواده‌ها به این دیدارها و سرکشی‌ها نیاز دارند بلکه بالعکس این مدیران هستند که به این دیدارها نیاز دارند و در سایه آن انرژی و روحیه می‌گیرند.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی خانواده شهدا را افتخار و عزت نظام اسلامی دانست و افزود: خانواده شهدا سبب افتخار، عزت جامعه و اقتدار نظام اسلامی و ملت ایران اسلامی هستند.
مرتضی انصاری فر با تأکید بر تکریم و پاسداشت خانواده معظم شهدا تصریح کرد: تکریم و پاسداشت خانواده شهدا که عزیزترین فرزندان خود در راه دفاع از میهن اسلامی فدا کردند امری ضروری و مهم است.
وی گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده‌های شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
مرتضی انصاری فر با اشاره به جایگاه رفیع شهدا، بر تداوم حرکت در مسیر اهداف شهدا تأکید کرد و افزود: ما باید قدرشناس و قدردان زحمات خانواده شهدا باشیم، چراکه بزرگ‌ترین ایثار و فداکاری را خانواده شهدا کردند.
شهید والامقام «بهروز باقی زاده» ۲۶ خردادماه سال ۱۳۴۶ در تهران متولد شد و در تاریخ هفتم اسفندماه سال ۱۳۶۲ در جزیره مجنون به مقام والای شهادت نائل آمد.
شهید والامقام «حسین آقا جوکار» سال ۱۳۳۲ در اراک متولد شد و سال ۱۳۶۲ در عملیات والفجر ۶ به درجه والای شهادت نائل آمد.
جانباز ۷۰ درصد «غلامرضا غریبی» نهم مردادماه سال ۱۳۴۵ در اراک متولد شد و تاریخ هجدهم تیرماه سال ۱۳۶۵ در حمله شیمیایی دشمن و در تاریخ ۲۸ اسفند سال ۱۳۶۶ در عملیات والفجر ۱۰ در منطقه حلبچه به مقام جانبازی نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292316