داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد شازند:
مهمترین تکلیف شهدا یاری دین خدا بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
رییس بنیاد شازند در دیدار با شهردار و شورای شهر هندودر گفت: تكلیف شهدا یاری دین خداوند بود و امروز وظیفه ما یاری رساندن به یادگاران شهداست و مهمتر اینکه هرچه داریم درراه انقلاب و ارزش‌های اسلامی فدا کنیم.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی" ،سید نجات اله مولایی راد به اتفاق شعبانعلی شیرمحمدی کارشناس فرهنگی و نعیمی کارشناس مددکاری با حضور در شهرداری شهر هندودر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه ی شهدا از زحمات و همکاریهای شهردار شهر هندودر بابت اشتغال بکار فرزند شهید معظم قدبیگی در شهرداری هندودر تقدیر و تشکر کرد .
دراین دیدارمولایی راد با بیان اینکه اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان مهمترین دغدغه ی مسئولین بنیاد است افزود: اگر همه ی مسئولین دست به دست هم دهیم و مشکل اشتغال این عزیزان را رفع کنیم کمک زیادی هم به اقتصاد کشور کرده ایم و هم تا حدودی دین خود را به شهدا ادا نموده ایم .
این مقام مسئول خطاب به مهندس قدبیگی شهردار- کارخانه رییس شورای شهر هندودر و نیز جواد بهرامی مسئول حراست شهرداری اظهار داشت: شهدا مظهر راه حق و درست هستند و به‌وسیله توسل به آن‌ها می‌توانیم به اوج کمال برسیم و باید بدانیم که گرامیداشت و زنده نگه داشتن  یادوخاطره ی شهدا کمتر از شهادت نیست.
وی افزود: جوانان باید بدانند می‌توانند همانند شهدا از آرمان‌های شهدا دفاع کرده و اجازه نگاه چپ دشمن به انقلاب اسلامی را ندهند.
در ادامه مولایی راد جهت ساماندهی در خصوص تعویض و یا نصب مجدد تابلوهای تصاویر شهدای شهر هندودر مواردی را به شهردار یادآور شد.
گفتنی است این دیدار صبح روز سه شنبه مورخ 21 خرداد 98 در شهرداری شهر هندودر انجام شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 292335
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور