داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
والدین شهدا حافظ فرهنگ ایثار و شهادت برای آیندگان هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۰
رئیس بنياد اراك گفت: والدین شهدا توانستند فرهنگ ایثار را به عنوان یک میراث ارزشمند برای آیندگان حفظ کنند.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي" ،مصطفي دادوند در ديدار از والدین شهید بهروز باقی زاده گفت: امروز هیچکس نمی تواند حضور قهرمانانه والدین شهدا را در صحنه های مختلف کشور و نظام نادیده بگیرد و ایثار و فداکاری آنان در شکل گیری انقلاب و پیروزی جنگ تحمیلی برکسی پوشیده نیست.
وی افزود:والدین و همسران بزرگوار شهدا علاوه بر پشتیبانی و تدارک جبهه و جنگ و اعزام رزمندگان، حضور مستقیم و اثرگذار در دفاع از آرمان ها و ارزش ها داشتند.
دادوند صبر، تحمل و مقاومت مادران شهدا بعد از شهادت عزیزانشان را جلوه ای دیگر از حماسه آفرینی بانوان این سرزمین دانست که موجب یاس و ناامیدی دشمنان است و خاطرنشان کرد: مادران و همسران آسمانی توانستند فرهنگ ایثار و شهادت را به عنوان یک میراث غنی و ارزشمند برای آیندگان حفظ کنند.
وي درپايان گفت:هدف از ديدار والدین شهدا ،علاوه بر تجدید میثاق با آرمان های والای شهدای گرانقدر، قدردان ایثار و فداکاری مادران و همسران آنان باشیم که سرمایه های معنوی انقلاب و نظام محسوب می شود.
گفتني است عصر روز دو شنبه 20 خرداد 98 ديدار از والدین شهيد بهروز باقی زاده با حضور استاندار مرکزی ،مدیر کل بنیاد و رئیس شهرستان اراک انجام شد .
شهيد بهروز باقی زاده متولد 26 خرداد 1346 ودر تاریخ هفتم اسفند 1362 در جزیره مجنون به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 292338