داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیاد اراک:
برگزاری سالگرد شهید علی اکبر معصومی نژاد در اراک
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۱
رئيس بنياد اراك گفت :اولین سالگرد شهید علی اکبر معصومی نژاد چهارشنبه 22 خرداد ماه در گلزار شهدای شهر اراک برگزار می شود.
 
به گزارش ايثارواحد "استان مركزي"،مصطفی دادوند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گفت :شهدا با اهدای خون خود به تمام آزادمردان جهان درس عزت و سعادتمندی آموختند و هر ایرانی که خواهان سعادت دنیا و آخرت باشد باید با الگوگیری از شهیدان مسیر زندگی خود را بپیماید.
وی افزود: جوانان و نوجوانان وظیفه دارند با درک آرمان های والای نظام و پیام خون سرخ شهیدان ، با پشتیبانی و حمایت از ولی فقیه در راستای فرهنگ ایثار و شهادت گام بردارند.
رئیس بنیاد بیان کرد: ایثارگری در جامعه ما باید همیشه زنده بماند و چراکه انقلاب اسلامی تاکنون مرهون ایثارگری ایثارگران و شهدا بوده است و تداوم آن نیز به تداوم ایثارگری در جامعه بستگی دارد.
شهید والامقام علی اکبر معصومی نژاد از نیروهای تکاوری 128 میرجاوه بود که در درگیری اشرار و سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر در روز سه‌شنبه 22 خردادماه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و به خیل شهدای انقلاب اسلامی پیوست
گفتني است این مراسم چهارشنبه از ساعت 18:30 الی 19:30 با حضور خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر در گلزار شهدا (مجتمع فردوس) برگزار می شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292339
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور