فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قم فرهنگ ایثار و شهادت را برگرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) ذکر کرد و گفت: نقش زنان در دوران انقلاب و دفاع مقدس با پیروی از سیره اهل بیت (ع) بود، ایشان علاوه بر اینکه خود حضور موثر داشتند و نقش آفرین بودند در دامان پاکشان، فرزندانی را تربیت و در راه اسلام فدا کردند.
فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) است
 
به گزارش «ایثار»، همزمان با سالروز شهادت آیت الله سید محمد رضا سعیدی جمعی از فرماندهان بسیج خواهران وزرات‌خانه‌‌ها، ارگانها و نهادهای اجرایی با فرزند ایشان، آیت الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) دیدار کردند.
در این دیدار که سید جواد هاشمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز حضور داشت، امام جمعه قم فرهنگ ایثار و شهادت را برگرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) ذکر کرد و گفت: بانوان اسلام الگوهای شایسته‌ای در ایمان و پاکدامنی و حضور موثر در صحنه‌های انقلابی هستند. شخصیت‌های برجسته‌ای چون زینب کبرا (س) که در اسارت در واقع دشمن را اسیر ساختند و در سخت‌ترین شرایط نیز برای اعتلای کلمه الله کوشیدند.
امام جمعه قم تاکید کرد: نقش زنان در دوران انقلاب و دفاع مقدس با پیروی از سیره اهل بیت (ع) بود، ایشان علاوه بر اینکه خود حضور موثر داشتند و نقش‌آفرین بودند در دامان پاکشان، فرزندانی را تربیت و در راه اسلام فدا کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292381