امام جمعه شبستر:
شهدا برای رضایت خدا از جان خود گذشتند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۷
امام جمعه شبستر گفت: شهدا فقط برای کسب رضایت خداوند قدم برداشتند و در این راه جان خود را نثار کردند و به همین دلیل خداوند نیز به آنها نظر دارد و جایگاهشان بهشت خواهد بود..
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از شبستر، امام‌جمعه، معاون فرماندار، معاون عملیات سپاه ناحیه، رئیس کتابخانه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر با مادران معزز شهیدان «جعفر شیری» و «داود شاه خواه» از روستای سفیدکمر شبستر دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام و المسلمین سیف علی‌محمد زاده امام‌جمعه شبستر در این دیدارها گفت: شهدا فقط برای کسب رضایت خداوند قدم برداشتند و در این راه جان خود را نثار کردند و به همین دلیل خداوند نیز به آنها نظر دارد و جایگاهشان بهشت خواهد بود.
وی در ادامه افزود: ما باید در تمام امور رضایت حق‌تعالی را در نظر بگیریم و فراموش نکنیم خانواده معزز شهدا با فدا کردن هستی‌شان به انقلاب و نظام کمک کردند و اکنون ما وظیفه‌داریم حافظ خون پاک شهدا باشیم.

امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر در این دیدار با تجلیل از صبر و ایثار خانواده‌های معزز شهدا گفت: مادران شهدا با فداکاری، صبر و ایمان، فرزندان خود را در راه خدا و دفاع از کشور تقدیم کردند و این یکی از جلوه های بزرگ و بی مانند ایثار است که ریشه در سیره ائمه اطهار دارد.
در این دیدارها با اطلاع از وضعیت سلامت جسمانی و درمانی مادران شهدا، با تقدیم لوح سپاس از مادران شهدای به پاس ایثار و فداکاری شان قدردانی شد.
گفتنی است، شهید والا مقام «داود شاهخواه» متولد 1345 در تاریخ 5 مرداد 1367 در اسلام آباد غرب و شهید والا مقام «جعفر شیری» متولد 1351 در تاریخ 23 فروردین 1371  در نفت شهر به فیض شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، دیدار، شهدا ، شبستر،
کد مطلب: 292397