داخلی صفحه کرمان خبر
 
یادواره سرداران و ۵۷۴ شهید نیروی انتظامی استان کرمان برگزارشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
بنی اسدی با اشاره به جانفشانی شهدای پلیس در راه تامین امنیت گفت: یادواره شهدای پلیس فرصتی برای معرفی زحمات و آرمان های شهدا به جامعه است و شهادت ، آرمان بلند مردان الهی است.
 
به گزارش ایثار کرمان، شامگاه سه‌شنبه 20 خرداد 98 یادواره 574 شهید امنیت با حضور مسئولین استانی و فرمانده انتظامی استان کرمان، مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان ، خانواده‌های  شهدای نیروی انتظامی استان و حضور پرشور عموم مردم در محل حسینیه ثارالله شهر کرمان برگزار شد.
بنی اسدی فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به جان‌فشانی شهدای پلیس درراه تأمین امنیت جامعه گفت: یادواره شهدای پلیس فرصتی برای معرفی زحمات و آرمان‌های شهدا به جامعه است و شهادت، آرمان بلند مردان الهی است.
وی از شهدا به‌عنوان بهترین الگو برای نسل جوان جامعه یادکرد و افزود: 10 سال پیش یادواره 477 شهید انتظامی استان کرمان برگزار شد و از آن تاریخ 100 شهید به شهدای انتظامی استان اضافه‌شده است.
با اشاره به اینکه امنیت امروز کشور ما مدیون جان‌فشانی‌ها و ازخودگذشتگی‌های جوانانی است که با نثار جان خود برای حفظ نظام مقدس ایستادند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا دل شهرها برای حفظ امنیت این آب‌وخاک شهید داده است.
انتهای پیام./
کد مطلب: 292412
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور