داخلی صفحه البرز خبر
 
جانبازان در سخت‌ترین دوران کشور شرف، شجاعت و تعهد خود را ثابت کردند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز جانبازان را نماد ایثار، شجاعت و وفاداری به نظام دانست و گفت: جانبازان در سخت‌ترین دوران کشور شرف، شجاعت و تعهد خود را ثابت کردند.
جانبازان در سخت‌ترین دوران کشور شرف، شجاعت و تعهد خود را ثابت کردند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا بعدازظهر دیروز سه‌شنبه 21 خردادماه باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس با حضور در منزل جانبازان سرافراز علی‌اکبر علاف زاده و حسن خیرخواه با آنان دیدار و به گفتگو پرداختند.
ابراهیم طاهرنژاد در این دیدارها با آرزوی سلامتی برای تمامی جانبازان و ایثارگران، جانبازان را نماد ایثار، شجاعت و وفاداری به‌نظام دانست و گفت: جانبازان در سخت‌ترین دوران کشور شرف، شجاعت و تعهد خود را ثابت کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر نقش مؤثر جانبازان در تکامل و به ثمر نشستن انقلاب اسلامی گفت: جانبازان امروز مانند دوران دفاع مقدس در پشتیبانی از ولایت‌فقیه و احیای ارزش‌های والای انقلاب در صف اول هستند و همچنان از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.
طاهرنژاد افزود: تاریخ پرافتخار کشورمان سرشار از حماسه‌آفرینی این دلاورمردان است که امروز پاسداری از آن بر عهده‌ی مردم و مسئولین می‌باشد.
 
کد خبر 98/124
انتهای پیام/
کلمات کليدی: جانبازان - ارزشهای انقلاب اسلامی - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز
کد مطلب: 292418
 


 
 
شهدا، رکن هویت و امنیت ما
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید‌محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...