داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
خدمات ما به ايثارگران باید از روي خلوص نيت ونگاه اعتقادي باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
رئیس بنیادساوه در جلسه ای که با محوريت ساماندهي گلزار شهدادر بنیادبرگزارشد با اشاره به اينكه خالصانه به ايثارگران خدمت كنيم اظهارداشت: خدمات ما به ايثارگران از روي خلوص نيت ، نگاه اعتقادي ،سپاسگزاري و گره گشايي مشكلات خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران همراه باشد.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی" کریم رسولی گفت: تمام تلاش ما اين است تا مسائل ايثارگران عزيز را در بخش هاي مختلف مسكن، اشتغال،تسهيلات، آموزش و درمان و... در كوتاهترين زمان با دقت و سرعت بيشتري انجام دهيم و رضايت اين عزيزان را جلب كنيم.
رسولی  با بيان اينكه مسئولان ، روحيه خدمتگزاري به ايثارگران را در درون خود تقويت كنند افزود: امروز همه ما نيازمند دعاي خير خانواده هاي شهدا و ايثارگران هستيم لذا در جهت خدمت به اين عزيزان و رفع نيازهاي آنان گام هاي موثري برداريم.
رسولی تصريح كرد: تلاش براي حل مشكلات خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان ، تلاشي ماندگار و جاودانه است و هرگز فراموش نمي شود. 
در اين جلسه رسولی سخناني گفت: اقتدار و پايداري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به بركت خون مطهر شهدا و از خودگذشتگي جانبازان و آزادگان عزيز است .
وي تصريح كرد: امروز ياد و نام شهدا بايد در فضاي جامعه زنده بماند و نسل جديد جامعه را بايد با اهداف و آرمان شهدا آشنا نمود.
رسولی با بيان اينكه پروژه ساماندهي گلزارهاي شهدا با جديت پيگيري شود گفت: با نظارت ، كنترل و برنامه ريزي دقيق ؛ پيشرفت فيزيكي و روند ساماندهي گلزار شهدا بايد با سرعت بيشتري انجام گيرد و در تحقق اين مهم، بطور جدي ورود پيدا كنيم.
وي با اشاره به اينكه براي ساماندهي گلزارهاي شهدا از همه ظرفيت ها استفاده شود عنوان كرد:با همدلي ، هم انديشي و همفكري و بهر ه گيري از ظرفيت هاي استاني ، در جهت ساماندهي مزار شهدا، گام هاي مثبتي برداريم. 
رسولی  بر نصب سنگ قبر مزار منور شهدا ، مشاركت بيشتر دستگاهها در ساماندهي گلزار هاي شهدا ، نظارت بر كار ناظران و پيمانكاران و... تأكيد كرد.
گفتنی است این جلسه روز سه شنبه 21خردادماه در بنیاد برگزارشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292454