داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
پیام شهدا حفظ حجاب است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
رئیس بنیادساوه در جلسه ای که در راستاي اجراي فعاليت هاي ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي و عفاف و حجاب ، تشكيل گرديدگفت:شهدا در وصیت نامه هایشان دائم به حفظ حجاب توصیه می نمودند .
 
به گزارش ايثار واحد" استان مرکزی"  کریم رسولی در این نشست براجراي دقيق دستور العمل هاي مربوط به  حضور پر رنگ همكاران در نماز جماعت اول وقت، صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي و عفاف و حجاب ، فرهنگ سازي كردن نماز ، استفاده از سخنان اخلاقي در راستاي توسعه و ترويج نماز و...تأكيد كرد.
رسولی در اين جلسه پيرامون فضا سازي و تبليغات محيطي اثر بخش،نصب تابلوي امر به معروف و نهي از منكر و شهيد و شهادت و...،برگزاري نشست هاي اخلاقي براي همكاران، ارسال پيامك ،تكريم ارباب رجوع، هماهنگي با ائمه جماعات بنیاد جهت بيان موضوعات مربوط به امر به معروف و نهي از منكر،تذكر لساني،تداوم جلسات، برگزاري اردو براي بانوان همكار ،بهره گيري از ظرفيت هاي همكاران،برگزاري مراسم براي مناسبت ها بحث و تبادل نظر به عمل آمد.
در اين جلسه هر يك از اعضاء ؛ نظرات ، ديدگاهها و پيشنهادات خود را در ارتباط با موضوعات مطرح شده ، بيان كردند.
گفتنی است جلسه برنامه ريزي و هماهنگي در خصوص صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي و عفاف و حجاب روز سه شنبه 21خرداد ماه در بنیادبرگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292455
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور