داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیادساوه:
شهادت تجلی دادن برحقانیت ارزشهای انسان ها است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
رئیس بنیادساوه در محفل صمیمی دیداربا والدین شهدا گفت:شهادت مرگ در راه ارزشهاست وشهادت تجلی دادن برحقانیت ارزشهای انسانهاست.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"،کریم رسولی افزود: شهدا مشمول عنايات بي‏پايان خداوند هستند و زبانها و قلمها در توصيف جوانان و نوجوانان، و سالخوردگان عزيزي که خون پاک خود و جان خويشتن را فدا کرده‏اند تا اسلام زنده و کشور پاينده بماند و از شر دشمنان خونخوار آزاد شود، عاجزند و نيز عاجزند که به پدران و مادران دليري که چنين فرزنداني را تربيت کردند و به اسلام تقديم نمودند دلداري دهند .
اين مقام مسئول با اشاره به اينكه راه شهدا راه رستگاري و سعادتمندي است. افزود: امروز خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران ضمن ادامه راه عزيزان خود ، فرهنگ ايثارگري را در جامعه رواج دهند.
وي گفت:خانواده هاي عزيز شهدا، جانبازان و آزادگان سرمايه ها و گنجينه هاي ارزشمند كشور ما هستند لذا در راستاي خدمتگزاري به اين بزرگواران، ذره اي تعلل و كوتاهي نكنيم.
وي با اشاره به اينكه خالصانه به ايثارگران خدمت كنيم اظهارداشت: خدمات ما به ايثارگران از روي خلوص نيت ، نگاه اعتقادي ،سپاسگزاري و گره گشايي مشكلات خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران همراه باشد.
رسولی جایگاه خانواده شهدا و ایثارگران را در جامعه امروزی بسیار مهم و ارزشمند دانست وافزود: شهادت بهترین راهی است که انسان می‌تواند در زندگی دنیوی خود آنرا انتخاب کند.
وي گفت: دشمن با فکر باطل خود سعی بر این دارد که قدرت نمایی کند اما مردم غیور سرزمین دلاوران که قهرمانان هشت سال دفاع مقدسش هنوز هم برای بسیاری از مردم جهان الگو هستند اجازه نمی‌دهند دشمن به افکار تیره خود دست یابد.
وی با اشاره به اینکه شهدا، کشور را در مقابل هر گونه خطری امنیت بخشیده‌اند، اظهار می‌کند: جوانان و مردم ولایی کشورمان راه پر خیر و سعادت شهدا را ادامه می‌دهند.
گفتني است شهيد معظم محرمعلي گنجي در سال65عمليات كربلاي 5 در منطقه شلمچه به شهادت رسيد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 292456
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور