داخلی صفحه مرکزی خبر
 
بنیادساوه:
کتاب "برادر رزمنده" درساوه رونمایی می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۵
رئیس بنیاد ساوه گفت: رزمندگان و همرزمان دوران هشت سال دفاع مقدس در ساوه قراراست که در تاریخ 30 ابان ماه در سالروز شهادت شهید هادی ناصری از کتاب ایشان به نام برادر فرمانده رونمایی کنند.
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"، کریم رسولی گفت: شجاعت، خلوص نیت و در همه امور یاد خدا بودن از ویژگی های بارز شهید هادی  ناصری بود.
رسولی افزود:شهيد مهدي ناصري از فرماندهان مجرب آن زمان بود و نوشته ها و وصيت اين شهيد والامقام را جوانان ساوه وحتي قم سيره عملي والگوي خويش ساخته اند و فيلمهايي نيز از اين موضوع (رابطه قلبي جوانان با شهيد ناصري) تهيه گرديده است.
وی افزود:سردار شهید مهدی ناصری  سال1341 در یک خانواده مذهبی در شهرستان ساوه پا به عرصه وجود گذاشت. پس از اخذ مدرک دیپلم به خیل جهاد گران سازندگی پیوست، با شروع جنگ در کسوت سبز پوشان توحید در آمد و در جبهه های نور علیه ظلمت ، روشنی ها را در نوردید و در عملیات مختلف ، از جمله رمضان ، بیت المقدس ، والفجر مقدماتی ، والفجرهای 1،2،3،4،8،خیبر و بدر ، کربلای 4و5 حضور یافت و با پذیرش مسئولیت های خطیری همچون فرماندهی گردان ولی عصر(عج)، قائم مقام فراماندهی سپاه ساوه و....کاردانی و پشتکار خویش را در خدمت و دفاع آرمانهای مقدس و معنوی اثبات کرد و سرانجام در شب یلدای سال1366در 25سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمدوشلمچه محل شهادت مهدی ناصری هنوز هم عطر او را در میان دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292457