بهره‌مندی دو هزار ایثارگر خراسان رضوی از برنامه‌های اردویی بنیاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۶
سرپرست معاونت فرهنگی و بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال 1398 و در راستای ارتقای سطح نشاط و شادابی و سلامت جسم، دو هزار و 526 نفر از جامعه ایثارگران خراسان رضوی از برنامه های ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران بهره‌مند شدند.
بهره‌مندی دو هزار ایثارگر خراسان رضوی از برنامه‌های اردویی بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، صدیقه خدیوی سه شنبه 21 خرداد ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدا گفت: در طول سال به صورت مدون برنامه‌هایی در راستای ارتقای سطح نشاط و شادابی و سلامت جسمی خانواده شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود.
سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد خراسان رضوی در آستانه فرا رسیدن فصل تابستان، گزارشی از برنامه‌های تفریحی اردویی و ورزشی که توسط بنیاد شهرستان‌های خراسان رضوی ویژه جامعه ایثارگری برگزار می‌شود، ارائه داد و گفت: از ابتدای سال اردوهای فرهنگی و زیارتی یک روزه، داخل استانی و خارج استانی، کوهپیمایی، مسابقات دارت، دو میدانی، فوتبال و پیاده روی ویژه جامعه ایثارگری در شهرستان‌های خراسان رضوی برگزار شده است.
وی در همین راستا افزود: دو هزار و 526 نفر از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان از ابتدای فروردین تا نیمه اول خرداد سال جاری از برنامه‌های اردویی، فرهنگی و ورزشی بهره‌مند شدند.
خدیوی خاطرنشان ساخت: ورزش در ارتقای سطح سلامتی، شادابی و نشاط و بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری می‌کند که نیاز است به خانواده ایثارگران در این خصوص توجه ویژه‌ای شود.
وی فصل تابستان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل تابستان، فصل استراحت دانش آموزان است، با برنامه ریزی‌های انجام شده، بتوانیم برنامه‌های خوب و با نشاطی را برای فرزندان ایثارگران برگزار کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292460