داخلی صفحه مرکزی خبر
 
استاندار مرکزی:
توجه مسئولین به خانواده های شهدا و ایثارگران یک ضرورت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵
استاندار مرکزی در محفل صمیمی دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران در شهرستان ساوه گفت: رضایت خانواده شهدا باید اولویت همه مسئولان و توجه به خانواده های شهدا و ایثارگران یک ضرورت است .
 
به گزارش ایثارواحد"استان مرکزی"  ، سیدعلی اقازاده در سفر به شهرستان ساوه با خانواده شهید امیرعلی عظیمی  و جانباز70درصد محمد ایران نژاد ،دیدار و اظهار داشت: هدف از دیدار با خانواده شهدا و جانبازان تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ارج نهادن به مقام والای آن ها است.
وی افزود: عزت و افتخار کنونی جامعه اسلامی ما مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان و آزادگان است، به همین سبب دیدار با خانواده شهدا یک افتخار و فرصتی مغتنم بوده که سبب  تجدید روحیه برای خدمت به ملت می‌شود.
استاندار مرکزی تصریح کرد: شهدا شمع محفل پرفروغ انقلاب‌اند،  زیرا شهدا دانش آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند، تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس بر همه واجب است و مسئولان  باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند. 
آقازاده ادامه داد: حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی ضروری بوده و در این راستا  خانواده‌های شهدا و جانبازان پیشگام در اجرای فرامین الهی در جامعه اسلامی هستند. 
آقازاده  در ادامه افزود: جانبازان همراه شهدا بودند و جان خود را در طبق اخلاص نهادند اما تقدیر این بود که شهدا مهمان خدا شوند و جانبازان در این جهان و در ظل کرامت های الهی باقی بمانند تا حجتی بر مردم باشند و به آنان درس مقاومت بیاموزند.
وي افزود:جانباز شدن حادثه و اتفاق ناگواری نیست، تصادف نیست و خداي متعال  جانبازان را این گونه پسندیده و عاشقان خویش را بدین آرایه مزين ساخته است و جانبازی حاصل تلاش برای کسب رضای الهی و مجاهدت در راه اوست و این نشان افتخار و موهبتی آسمانی و ملکوتی است که مخصوص عاشقان و شیفتگان کوی محبوب است.
وی افزود: جانبازان شهدای زنده و سندهای افتخار این مرزوبوم هستند که جانفشانی آنها در دوران دفاع مقدس  امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورده است.
شهید امیر علی عظیمی اعزامی از ارتش در سال 66در منطقه فکه به شهادت رسید.
محمد ایران نژاد از جانبازان 70 درصد این شهرستان است .
انتهای پیام/‌
 
کد مطلب: 292470
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور