داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید از خانواده شهدا و ایثارگران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳
دیدار و سرکشی مدیرکل بنیاد شهید از خانواده شهدا و ایثارگران
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز چهارشنبه مصادف با 22 خردادماه 98 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران طی سفر یک روزه به شهرستان حاجی آباد به اتفاق آقای راژ رئیس حراست بنیاد شهید از 8 خانواده شهدا و ایثارگر روستاهای سرچاهان –گهکم-هاشم آباد- گنج – طارم  در منزل دیدار نمودند .
پاکدامن در این دیدارها با اشاره به اجرای طرح سپاس برای پاسداشت خانواده معظم شهدا و ایثارگران تصریح کرد : ثبات و امنیت امروز از برکت خون شهداست و پرچمی که شهدا و ایثارگران به دست ما دادند . پرچم عزت و شرف یک ملت است و باید بکوشیم پرچم دار خوبی برای شهیدان باشیم .
این مقام مسئول تصریح کرد : مقاومت قهرمانانه شهدا و ایثارگران در دوران دفاع مقدس بود که ایران اسلامی هم اینکه به قدرت جهانی تبدیل شده است که عامل آن رشادت های رزمندگان و خون شهدای والا مقام این مرز و بوم است و این عزیزان شاخصه های ماندگاری را در تاریخ ایران از خود به جای گذاشته اند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید استان در پایان این دیدارها گفت : شهرستان حاجی آباد در دوران 8 سال دفاع مقدس 110 شهید و 115 جانباز و آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نموده است .
 
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 292504
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور