رفع مشکل اشتغال ایثارگران باید در اولویت قرار گیرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تأکید بر اینکه اگر امروز قدرتی داریم به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های جانبازان و ایثارگران است، گفت: رفع مشکل اشتغال ایثارگران باید در اولویت قرار گیرد.
رفع مشکل اشتغال ایثارگران باید در اولویت قرار گیرد
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهر نژاد در دوازدهمین نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که صبح امروز 22 خردادماه برگزار شد، با تأکید بر اینکه اگر امروز قدرتی داریم به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های جانبازان و ایثارگران است، گفت: رفع مشکل اشتغال ایثارگران باید در اولویت قرار گیرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه امسال با توافق‌های صورت گرفته با دستگاه‌های اجرایی بیش از هزار نفر از فرزندان شهدا و جانبازان مشغول به کار خواهند شد، تصریح کرد: فرزندان شهدا و جانبازان سرمایه‌های جامعه بوده و مسوولان باید هرچه در توان دارند در جهت اشتغال فرزندان ایثارگران بکار ببندند. نباید فراموش کنیم جامعه برای همیشه مدیون شهدا و جانبازان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بیان کرد: دشمن امروز در پی ناکارآمد جلوه دادن نظام و در تلاش است مردم را از مسوولان مأیوس کند، ما به دشمنان نشان خواهیم داد با وحدت و همکاری از سد مشکلات به‌ویژه بیکاری عبور خواهیم کرد.
دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان البرز با اشاره به دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به‌ عنوان کار فرهنگی و تاثیرگذار، گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان برای ما توفیق بزرگی است و ما خود را با این دیدارها متبرک می‌سازیم.
طاهرنژاد با اشاره به اینکه دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران رسالتی دینی و انقلاب بر دوش همه مسوولان نظام است، تأکید کرد: دیدار با خانواده شهدا برای مسوولان تجدید روحیه است و دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به انجام آن اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان با تشکر از مسوولان و دستگاه‌های اجرایی در راستای دیدار و سرکشی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: امیدواریم تا پایان سال با همکاری دستگاه‌های اجرایی بتوانیم تمامی ایثارگران استان البرز را حداقل یک‌بار دیدار کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292507