داخلی صفحه گلستان خبر
 
فعالیت‌ها و خدمات بنیاد نمود عینی داشته باشد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵
مدیرکل بنیاد استان گلستان اظهار داشت: فعالیت‌ها و خدمات بنیاد نمود عینی داشته باشد و جامعه ایثارگری نتیجه آن را به‌صورت ملموس ببینند.
فعالیت‌ها و خدمات بنیاد نمود عینی داشته باشد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ چهارشنبه 22 خرداد 98 اسرافیل وزیری در جلسه‌ی شورای اداری بنیاد استان گفت: یاد و خاطره شهدا انقلاب، دفاع مقدس و شهیدان گران‌قدر مدافعان حرم همیشه در جامعه باید زنده بماند.
وی متذکر شد: هدف از برگزاری این جلسه را تبادل‌نظر، هم‌اندیشی، هم‌افزایی، هماهنگی در جهت پیشبرد اهداف بنیاد با رویکرد تحقق شعار و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در سال 98 اعلام کرد.
مدیرکل بنیاد گلستان ابراز داشت: اگر بر این باوریم که خداوند و شهدا ناظر بر اعمال ما هستند باید کار را با دقت و جدیت بیشتری انجام دهیم تا خداپسندانه باشد.
وی تصریح کرد: کار در بنیاد یک افتخار توفیق الهی است که شاید عده‌ای آرزو دارند از خادمین این نهاد مقدس باشند، پس اکنون‌که این افتخار نصیب ما شده است باید به نحو احسن بهآن به پردازیم.
وزیری ضمن تأکید بر دیدارها و ملاقات چهره به چهره با جامعه ایثارگری بیان داشت: هر چه در خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشیم کم است و وظیفه‌داریم در مرتفع نمودن مشکلاتشان بکوشیم. خدمت گذاری به جامعه ایثارگری ازجمله توفیقاتی است که نصیب هرکسی نمی‌شود و به‌پاس این توفیق الهی باید به بهترین نحو وظایف خود را در قبال شهدا و خانواده ایشان انجام دهیم.
وزیری از اهم برنامه‌های بنیاد که بسیار مور تأکید مسئولین مرکز بود اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه است و ما باید بافرهنگ ایثار و شهادت مسیر خود را بسازیم و رابطه خودمان را با جامعه ایثارگری نزدیک‌تر کنیم و این فرهنگ را به نسل جوان و آینده ترویج دهیم تا زحمات شهدا و جانبازان و آزادگان را قدردانی کرده باشیم.
وزیری در خصوص درمان والدین معظم شهدا و ارتباط با آنان گفت: با توجه به افزایش سن والدین معظم شهدا در دیدارها باید تقویت روحیه این عزیزان مدنظر قرار دهیم زیرا نیاز عاطفی آن‌ها بیشتر از نیاز مالی‌شان است و در خصوص پرداخت هزینه‌ی درمان آن‌ها حداکثر همکاری را با بیمه گذار داشته باشیم.
در پایان جلسه هر یک از روسای بنیاد شهرستان‌ها نظرات و پیشنهاد‌های خود را جهت اجرای هرچه بهتر اهداف و سیاست‌های سازمان مطرح کردند.
انتهای پیام/
 


 
کد مطلب: 292512
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور