داخلی صفحه فارس خبر
 
نماینده کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح گفت:
نام شهدا در تاریخ ماندگار خواهد بود + صوت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶
نماینده کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح کشور در دیدار با جمعی از خانواده های شهدای استان فارس اظهار داشت: شهادت جایگاهی رفیع است که تنها شامل حال بندگان شایسته خداوند می شود پس ما نیز به خانواده های شهدا برای شهادت عزیزانشان تبریک می گوییم چرا که نام شهیدان در تاریخ ماندگار خواهد بود.
 
به گزارش ایثار از فارس ، سردار داوود غیاثی راد نماینده کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح کشور به همراه صدیقی مدیرکل حراست استان فارس ، شهرزاد رئیس حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و عسگری رئیس بنیاد منطقه یک شیراز با خانواده های سرداران شهید رحیم فعال مسکین ، حاج عبداله اسکندری ، ابراهیم بازرگان و حسن ترکمان دیدار کردند.
 
معاون سند راهبردی رززمندگان در ستاد نیروهای مسلح کشور در این دیدارها ضمن ابلاغ سلام رئیس ستاد نیروهای مسلح و فرمانده کمیته مفقودین این ستاد به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بیان کرد: شهادت بهترین نوع مرگ است و شهیدان در پیشگاه خداوند متعال از جایگاه رفیعی برخوردارند آن چنان که این مقام تنها شامل حال بندگان شایسته خداوند می شود پس ما نیز به این دلیل باید به خانواده های معظم شهدا تبریک عرض کنیم.
سردار داوود غیاثی راد افزود: امروز به برکت خون شهیدان کشور ما دارای عزت، امنیت و استقلال است و علاوه بر این، برکت راه شهیدان را در خانواده های آن ها نیز مشاهده می کنیم چراکه خانواده های معزز شهدا عزتمندانه راه شهیدشان را ادامه می دهند.
نماینده کمیته جستجوی مفقودین نیروهای مسلح به دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اشاره و تصریح کرد: در این دیدارها ضمن معرفی ابعاد مختلف شخصیت شهدا، تلاش می کنیم با برقراری تماس تلفنی میان همرزمان و خانواده های شهیدان به بیان خاطرات و حماسه آفرینی های آن به حق پیوستگان بپردازیم و به این وسیله یاد و نام شهیدان را زنده نگه داریم.
گفتنی است سرلشگر خلبان شهید ابراهیم بازرگان 19 آبان ماه سال 1362 و  سردارشهید رحیم فعال مسکین 9 خرداد سال 1383 در سانحه هوایی حین ماموریت، سردارشهید عبداله اسکندری یکم خرداد 1393 در دفاع از حریم اهل بیت(علیهم السلام) در سوریه و شهید حسن ترکمان 12 مرداد سال 1397 در شیراز به شهادت رسیدند.

گزارش رادیویی
 

 
کد مطلب: 292516
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...