رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان کهگیلویه:
دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرزوبوم هستند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از دیشموک ، عادل شریعت پور رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه صبح امروز و به همراه جمعی از مسئولان  با هجده خانواده‌ شاهد وایثارگر شهر دیشموک دیدار کردند.
وی با اشاره به  اینکه خانواده شهدا مایه عزت جامعه هستند، گفت: امید است مسئولین نیز بیش‌ازپیش قدردان زحمات، ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی خانواده شهدا باشند.
شریعت پور گفت : خانواده شهدا گل سرسبد جامعه هستند و مسئولین و مدیران در تمامی بخش‌ها و رده‌ها موظف‌اند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با خانواده‌های معظم و مکرم شهدا دیدار کرده و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌های آنان را بررسی کنند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه  با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرزوبوم هستند.
شریعت پور در ادامه  اظهار کرد : حفظ احترام خانواده های معظم شهدا و ايثارگران بر همگان واجب و يك تكليف است. وی ادامه داد امروز وظيفه ما اين است تا از شكيبايی و زحمات و مقاومت خانواده های عزيز شهدا، جانبازان و آزادگان قدردانی كنيم و در مقابل عزت و عظمت آنان سپاسگزاری کنیم.

وی گفت : در دیدار با خانواده  شهدا آرمان های والای شهدا و ایثارگران را چراغ راه مسئولان در عرصه خدمت رسانی دانست و گفت: خدمت به خانواده شهدا همواره از اولویت های و رویکردهای اساسی بنیاد شهید وامور ایثارگران  بوده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه، یکی از اهداف این نهاد مقدس سرکشی و بررسی جهت رفع مشکلات خانواده های شهدا می باشد گفت: اگر دشمن جرات و قدرت نفوذ به مرزهای جمهوری اسلامی را ندارد به سبب وجود امنیت داخلی است که آن را مرهون فداکاری ایثارگران هستیم، از این‌رو خانواده‌های شهدا و ایثارگران همچون مشعل درخشانی هستند که راه هدایت و طریق سعادت را به‌ حق‌جویان نشان می‌دهند.

وی امنیت، عزت، اقتدار و عظمت امروزی ایران اسلامی را مرهون جان فشانی ها و از خودگذشتگی خانواده شهدا و ایثارگران دانست و گفت: راه سعادت و عزت واقعی بویژه برای نسل تشنه امروزی حرکت در مسیر شهداست.
وی گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و تلاش در راستای تحقق آرمان‌های والای آنها نسخه شفا بخش و راهکار غلبه بر بسیاری از ناملایمات و مشکلات متعدد امروزی است.

شریعت پور  اظهار داشت: بیش از آنکه خانواده معزز شهدا به حضور و دیدار مسئولان نیازمند باشند در حقیقت مسئولان و مدیران اجرایی برای موفقیت و خدمات رسانی مطلوب به مردم نیازمند بهره گیری مثبت از راه و مسیر شهدا و جامعه ایثارگری هستند.
شهر دیشموک در فاصله 313 کیلومری مرکز استان (یاسوج )قرار دارد.
پایان پیام
 
کلمات کليدی: دیدار با خانواده شهدا ، دیشموک ، شهدا، شریعت پور
کد مطلب: 292522
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور