داخلی صفحه خوزستان خبر
 
مردم اندیمشک با شهید سجاد افراسیابی وداع می‌کنند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۳
مردم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک با شهید والا مقام سجاد افراسیابی وداع می‌کنند
مردم اندیمشک  با شهید سجاد افراسیابی وداع می‌کنند
 
مردم شهرستان یک هزار شهید اندیمشک با شهید والا مقام سجاد افراسیابی وداع می‌کنند.
آیین وداع با شهید مرزبانی مدافع وطن سجاد افراسیابی فرزند برومند اندیمشک و از دریابانان ناجا که در درگیری با قاچاقچیان و  اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد امشب 22 خرداد 1398 از ساعت 22 در مقبره شهدای گمنام اندیمشک  برگزار می‌شود . 
ستوان دوم شهید سجاد افراسیابی پس از درگیری دریادلان جمهوری اسلامی ایران با قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه میناب استان هرمزگان به مقام والای شهادت نائل آمد.
در درگیری ماموران ارتش جمهوری اسلامی ایران دو نفر از سروقامتان و جوانان رشید سرزمین شهات و افتخار، آسمانی شده و سه نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.
همچنین مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر این شهید گرامی  فردا پنجشنبه 23 خردادماه  ساعت 9 صبح از خیابان شهید کرامت  چهارراه پاسداران بسوی گلزار شهدای اندیمشک برگزار می‌شود.
بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از عموم مردم بویژه روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعآن حرم، دانشجویان، جوانان اندیمشک و شهرهای مختلف استان خوزستان و ایران اسلامی دعوت نمود تا با حضور در آئین یادبود و خاکسپاری شهید والا مقام سجاد افراسیابی با این فرزند رشید و سنگربان مقاوم  حریم وطن وداع کنند.
کد مطلب: 292527