داخلی صفحه همدان خبر
 
دیدار مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران همدان با رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق جباری معاون توسعه و نیروی انسانی بنیاد استان و ابراهیمی معاون تعاون با حضور در دفتر توماسی رئیس امور شعب بانک ملی استان با ایشان دیدار و گفتگو نمود.
 
به گزارش ایثار همدان، عارف در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بانک ملی در خدمات رسانی به خانواده های شهدا و ایثارگران و با اشاره به گستردگی خدمات اين بنیاد به خانواده های شهدا و ایثارگران ، بانک ملی ایران را شایسته ترین بانک برای بهره مندی خانواده های شهدا و ایثارگران از خدمات بانکی عنوان کرد.
عارف در این دیدار گفت : خانواده معزز شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب اسلامی دارند و قطعا خدمت به آنها یک وظیفه بزرگ دینی ، ملی و انقلابی محسوب می شود.

   توماسی رئيس اداره امور شعب بانک ملی استان نيز ضمن ابراز خرسندي از تعاملات خوب بنياد شهيد و امور ايثارگران با اين اداره اظهار داشت: خدمت به خانواده هاي معظم شهداء ، جانبازان و ايثارگران هشت سال دفاع مقدس افتخاري است كه در اين برهه از زمان نصيب ما شده است و كاركنان بانك ملي ايران هميشه در راستاي خدمت به مشتريان و مردم گام برمي دارند و خدمت به خانواده هاي شهدا و ايثارگران را از افتخارات خود مي دانند.
در این جلسه فی مابین به مسایل مالی و نحوه ارایه خدمات و تسهیلات به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و بر رفع موانع و تسریع در ارایه تسهیلات تاکید کردند..
در پایان این نشست ، به رسم یادبود مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با اهدائ لوح از رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان همدان تقدیر و تجلیل به عمل آورد.
کد مطلب: 292534
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...