رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه:
تکریم جامعه ایثارگری یک وظیفه است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر گفت:خانواده‌های شاهد و ایثارگر بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های آن‌ها یک وظیفه است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه به‌اتفاق حمید قربانی رئیس اداره سیاسی فرمانداری و اوجاقی رئیس بانک ملت شهرستان 22 خرداد 1398 با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 
اسلامی رئیس بنیاد مراغه با قدردانی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: خانواده‌های شاهد و ایثارگر بزرگ‌ترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های آن‌ها یک وظیفه است.
 
اسلامی در دیدار با اسوه‌های صبر و مقاومت بابیان اینکه قدردانی از خانواده مکرم شهدا و ایثارگران بهترین قدرشناسی است ادامه داد: مادران شهدا باتربیت فرزندان پاک، شایسته و تقدیم آن‌ها به انقلاب و نظام اسلامی بزرگ‌ترین ایثار را به نمایش گذاشتند و امروزه آن خانواده‌ها الگوی جامعه ما هستند که باید درس فداکاری و ایثار را از آن‌ها بیاموزیم.
 
وی در ادامه افزود: قدردانی از خانواده شهدا یک وظیفه عمومی است، خانواده‌های شهدا و ایثارگران وارثان و حافظان واقعی این نظام و کشور هستند و ما مدیون جان‌فشانی‌های آن‌ها هستیم.
 
یادآور می‌شود، در این دیدارها از خانواده معظم شهید «حسین جهان‌پیما» و «سعید کاظمی» و «محمد امیر عظیمی» و جانبازان جبهه‌های جنگ «پرویز قربانی» و «اکبر احمدی» دیدار و از فداکاری آن‌ها قدردانی شد.
 
انتهای پیام/
خبرنگار: علی جهانیان
کلمات کليدی: ایثار، آربایجان شرقی، مراغه، دیدار، خانواده شاهد و ایثارگر،
کد مطلب: 292547
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...