داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​نماینده ولی فقیه در استان اردبیل :
والدین معظم شهدا اوتاد جامعه هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در دیدار از خانواده شهید والامقام نقی نادعلی اوغلی با تجلیل از ایثار و صبر و استقامت والدین معظم شهدا گفت : والدین گرانقدر شهدا از اوتاد جامعه و مایه خیر و برکت هستند .
 
به گزارش ایثار واحد استان «اردبیل» ، آیت اله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل عصر  روز گذشته ( چهارشنبه 22 خرداد 98) با همراهی مدیرکل ، رئیس دفتر و روابط عمومی بنیاد استان ، رئیس مسکن و گلزارها و رئیس اداره بنیاد شهرستان اردبیل با والدین و خانواده گرامی شهید والامقام نقی نادعلی اوغلی دیدار کرد .
آیت اله عاملی با نثار سلام و درود به ارواح طیبه شهدا و تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده گرانقدر شهید نقی ناد علی اوغلی اظهار داشت: حمایت و دفاع از فکر و اندیشه شهدا وظیفه ماست . آنها بر گردن همه ما حق دارند .
هرچه از شهدا و عظمت روحی و فکری شهدا بگوییم باز کم گفته ایم . دیدار از والدین شهدا برکت و حیات آفرین است .
در این دیدار مادر گرامی شهید در فضایی آکنده از معنویت و با بصیرت و فصاحتی خاص به بیان وظایف و ایستادگی مقتدرانه و عزتمندانه خانواده های شهدا و مردم در مقابل دشمنان اسلام و خاطرات و خصوصیات فرزند شهید خودش که تنها فرزند ذکورش در برابر پنج خواهر بود پرداخت و آیت اله عاملی پس از استماع سخنان وی گفت : اینکه در مقابل دشمنان خود را ضعیف نشان نداده و روضه یاس و نامیدی نخوانیم و با شهامت و قدرت سر خود را بالا بگیریم همان راهبردی است که وزارت خارجه ما باید آن را اتخاذ کند .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل والدین معظم شهدا را اوتاد و مایه خیر و برکت جامعه دانست و گفت : همین روحیه ایثار و استقامت بود که جنگ هشت ساله ما را دفاع مقدس کرد . ملت ما برای دست یابی به آرمان های مقدس خویش هزینه های آرمانی پرداخت کرده است و شهدای ما در  موقعیت حساس از کشور و دین دفاع کردند.
بر شهادت یگانه فرزند پسرتان افتخار داشته باشید
شهید والامقام نقی ناد علی اوغلی در فرازی از وصیت نامه خود می نویسد :« بر شهادت یگانه فرزند پسرتان افتخار داشته باشید . این را می دانم که شوخی نیست مادری که این قدر به فرزند خویش علاقه داشته باشد یکدفعه جدا بشود مشکل است . جنگ ، جنگ است و عزت و شرف ما در گرو همین مبارزات است .
مادر جان این اولین بار است که به جبهه آمده ام و شما را راضی کرده ام ، دفعه بعد شما را برای شهادتم راضی خواهم کرد و خواهم آمد .»
بسیجی شهید  نقی نادعلی اوغلی متولد دهم بهمن 1344  در 15 بهمن 1365 منطقه عملیات افتخار آفرین کربلای پنج منظقه عملیاتی شلمچه به خیل شهیدان مافع عزت و سربلندی میهن اسلامی پیوست . روحش شاد و راهرش پررهرو باد.
 
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 292550
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور