داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: شاخصه بارز کارکنان بنیاد، تکریم ایثارگران است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸
در نشست رؤسای ادارات بنیاد استان، مدیرکل بنیاد کرمانشاه بر شناسایی فرهنگ والای ایثار و شهادت در جامعه تأکید کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه: شاخصه بارز کارکنان بنیاد، تکریم ایثارگران است
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به‌منظور بررسی فعالیت‌های سازمانی مجموعه اداری بنیاد شهرستان سنقر و کلیایی، مسئولین و روسای ادارات بنیاد کرمانشاه روز چهارشنبه 23 خردادماه به همراه رحیم گلی رئیس بازرسی و نظارت بنیاد استان ضمن حضور در ساختمان اداری بنیاد سنقر، عملکرد این حوزه را بررسی کردند.
در این بازدید یک‌روزه که تا عصر چهارشنبه به طول انجامید، بخش‌های مختلف این مجموعه از نزدیک مورد برسی قرار گرفت.
در نشست پایانی این بازدید که با حضور روسای ادارات بنیاد استان و همکاران شهرستان سنقر برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه با قدردانی از تلاش‌های همکاران در بخش‌های مختلف بنیاد گفت: به حمدالله یکی از امتیازات و شاخص‌های بارز کارکنان بنیاد تکریم ارباب‌رجوع و ارج نهادن به مقام و منزلت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است و این امر اصلی مهم و اجتناب‌ناپذیر در بنیاد است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به ظرفیت‌های مطلوب جامعه ایثارگری در تمامی شهرستان‌های استان افزود: هنر مسئولین و کارکنان بنیاد بایستی در جهت بهره‌گیری از این توان و ظرفیت مناسب باشد تا بتوانیم به یاری این عزیزان مشکلات پیش رو را یکی پس از دیگری مرتفع سازیم.
مسئول بنیاد استان از ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به‌عنوان رسالت اصلی بنیاد یادکرده و اظهار داشت: ایران اسلامی با بهره‌گیری از این فرهنگ ارزشمند به قله سعادت و پیشرفت دست خواهد یافت و بر همین اساس وظیفه‌داریم که برای شناساندن هرچه بیشتر این فرهنگ والا در جامعه تلاش کنیم.
حجت‌الاسلام عسگری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به‌عنوان سال رونق اقتصادی، بر تلاش بیشتر در جهت استفاده بهینه از امکانات و ملزومات اداری استان و رعیت نظم و انضباط کاری از سوی همکاران بنیاد تأکید کرد.
وی در پایان خواستار توجه مجدانه مسئولین و کارکنان بنیاد استان کرمانشاه در راستای جذب تسهیلات خوداشتغالی و کارآفرینی (وام روستایی) از سوی ایثارگران جویای کار شد.
در پایان مسئولین حاضر در این نشست به ارائه نظرات و پیشنهاد‌های خود و همچنین راهکارهای لازم در جهت حل مسائل و مشکلات بنیاد پرداختند.


انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 292564
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...