مراسم تجلیل از خانواده شهدای طبس در هفته جهاد کشاورزی برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
بمناسبت هفته جهاد کشاورزی،طی مراسمی ازخانواده های شاهد شاغل در جهاد کشاورزی شهرستان طبس تجلیل شد.
مراسم تجلیل از خانواده شهدای طبس در هفته جهاد کشاورزی برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان جهاد کشاورزی شهرستان طبس مراسم تجلیل از شهدای جهاد کشاورزی در محل سالن اجتماعات جهاد با حضور امام جمعه ، خانواده معظم  شهدا و ایثارگران و تعدادی از مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات جهاد همراه با قرائت زیارت عاشورا برگزار شد .
در این مراسم  حجه الاسلام محمدی امام جمعه طبس طی سخنانی با تاکید بر جایگاه رفبع و مقام والای شهدا و خانواده معظم آنان تصریح کرد : موفقیت ها و دستاوردها ی حاصل شده در نظام جمهوری اسلامی به برکت خون شهیدان و ایثارگری های خانواده معظم شهدا بوده است .
وی افزود : صبر و شکیبایی خانواده معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه های دشمنان علیه علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان های نظام جمهوری اسلامی و رهبری دفاع کنیم و یادآور شدند :امنیت وآرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام هستی خود را که همانا جان شیرینشان بود در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام هزینه کردند .
در ادامه به نقش بی بدیل جهاد سازندگی و سنگر سازان بی سنگر بارها توسط رهبر معظم انقلاب وصف شده است .
شایان ذکر است در پایان مراسم از 3تن از خانواده معظم شهدای وابسته به جهاد کشاورزی با حضور مسئولین با اهداء هدایایی تجلیل به عمل آمد .
 
کد مطلب: 292574