​امضای تفاهم نامه در راستای انجام فعالیت ها بین مدیرکل با روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با روسای بنیاد شهرستان های این استان در راستای انجام فعالیت ها در سال 98 تفاهم نامه امضا کرد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، نخستین جلسه شورای اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در دو روز متوالی چهارشنبه و پنجشنبه 22 و 23 خرداد با هدف بررسی دستورالعمل های بنیاد خراسان رضوی در سال 98 و به یاد امام راحل و 889 شهید خردادماه استان در سالن شهید هاشمی نژاد این نهاد مقدس برگزار شد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در حاشیه این جلسه گفت: ایمان، توکل به خداوند، انگیزه بالا، صداقت، مهارت، تسلط به قوانین جامعه ایثارگری و برنامه ششم توسعه، قدرت ریسک پذیری، انعطاف پذیری همراه با قاطعیت مهمترین شاخص های یک مدیر توانمند است که باید داشته باشد.
حجت الاسلام حسین معصومی افزود: هرچه نظارت بر علمکرد و فعالیت ها بیشتر باشد، تخلفات کاهش پیدا می کند و ما بیشتر به دنبال پیشگیری و شفاف سازی هستیم.
وی با بیان اینکه تعامل ارتباط با مسئولان بخش مهم پیگیری مشکلات ایثارگران است، خاطر نشان ساخت: یک مدیر باید رویکرد خوش بینانه در ارتباط با مردم به ویژه با ایثارگران و فعالیت ها داشته باشد تا بتواند در سایه صداقت و اخلاص در عمل، اعتماد ایثارگران را جلب کند و در ارتباط مستمر و منظم با مسئولان رفع مشکلات ایثارگران را تسریع كند.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه باید در اوج بحران آرامش داشت، افزود: اگر اعتبارات و نیروی متخصص باشد و کار انجام شود چندان مهم نیست، اهمیت به این است که در اوج بحران بتوانید مدیریت و مشکل را رفع کنید.
وی با بیان اینکه مدیر باید زمانبندی و تدبیر برای انجام فعالیت ها داشته باشد و توانمندی نیروهای خود را در نظر بگیرد، خاطر نشان ساخت: برخی از مشکلات ایثارگران هیچ ارتباطی به مسائل مالی ندارد و فقط به پیگیری نیاز دارد که روسا باید تمام تلاش خود را در این جهت به کار گیرند.
حجت الاسلام معصومی افزود: روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی با توجه به توانمندی های کارکنان، فعالیت های یک ساله خود را در قالب یک برنامه مدون به بنیاد اعلام و طی یک تفاهم نامه، خود را ملزم به انجام برنامه ها کردند.
وی مهمترین برنامه روسای بنیاد را، طرح مشکلات جامعه ایثارگری در جلسات شورای هماهنگی امور ایثارگران و رفع آنان عنوان کرد و افزود: فعالیت ها در قالب بهداشت و درمان با سرفصل های برگزاری پایش سلامت، ارائه خدمات و تجهیزات درمانی، تعاون با سرفصل های اجرای طرح سپاس، شناسایی فرصت های شغلی، جذب وام مسکن و اشتغال، ترمیم و بهسازی گلزار شهدا، فرهنگی با سرفصل های برگزاری یادواره و یادبود شهدا، جلسات ستاد شاهد، تعویض و نصب تمثال شهدا است.     
انتهای پیام/
نرجس محمدی خبرنگار ایثار رضوی

مطالب مرتبط با این خبر
1-گرامیداشت یاد 889 شهید خردادماه خراسان رضوی در جلسه هم اندیشه شورای اداری این نهاد (گرارش تصویری)
2-نخستین جلسه هم اندیشی شورای اداری بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی برگزار شد
3-طرح های موفق بنیاد خراسان رضوی می تواند الگویی برای سایر مدیران باشد
4-بیمه تکمیلی دی 167 هزار ایثارگر خراسان رضوی را تحت پوشش دارد
5-انجام بیش از سه هزار دیدار با ایثارگران توسط معتمدین معین خراسان رضوی
6-اولین همایش تجلیل از خبرنگاران شاهد و ایثارگر خراسان رضوی برگزار می شود
 

کد مطلب: 292617
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور