داخلی صفحه ایلام خبر
 
ادای احترام معاون توسعه بنیاد به مقام والای شهدا
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در بدو ورود به استان ایلام در گلزار شهدای گمنام شهر ایلام حضور یافت و به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.
ادای احترام معاون توسعه بنیاد به مقام والای شهدا
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ سید منصور میرمرادی صبح روز شنبه ۲۵ خردادماه، در گلزار شهدای گمنام شهر ایلام با اشاره به ویژگی‌های منحصر به فرد مردم استان ایلام در دوران دفاع مقدس، گفت: ‌پایداری و مقاومت مردم ایلام در دوران دفاع مقدس نمونه بود و از آن زمان تا کنون همواره اعتقاد دینی، مذهبی و انقلابی مردم غیور این استان، زبانزد بوده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد تصریح کرد: مردم این استان، در دوران دفاع مقدس با وجود اینکه زیر آماج حملات زمینی و بمباران هوائی دشمن بودند، ضمن اینکه شهدای بسیاری را تقدیم نظام و کشور کرده‌اند، پشتیبانی و حمایت‌های مادی و معنوی از رزمندگان را نیز به عهده داشتند.
وی افزود: بنیاد با توجه به سیاست‌گذاری‌های انجام شده، به ایثارگران همه نقاط سراسر کشور، توجه دارد و در استان ایلام نیز گام‌های خوبی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به جامعه ایثارگری برداشته شده است.
میرمرادی با بیان اینکه موضوع اشتغال از مهترین مشکلات کشور است گفت: در حوزه اشتغال و درمان خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، باید گام‌های بیشتری برداشته شود و انتظار می‌رود مسئولان در سطح استان، همکاری و هماهنگی لازم را با مدیرکل جدید بنیاد استان داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 292621