مکتبی که شهادت دارد سر تسلیم در مقابل تهدید و تحریم فرود نخواهد آورد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادواره 37 شهید بخش ناغان گفت: مکتبی که شهادت دارد ذلت و خواری را تحمل نخواهد کرد و در شرایط سخت تهدید و تحریم دشمنان سر تسلیم فرود نخواهد آورد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری: یادواره سرداران شهید «زال و نجف یوسف پور» و 37 شهید بخش ناغان برگزار شد.
این مراسم در محل مسجد جامع ناغان با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی بنیاد استان، مسئولان استانی و شهرستانی، خانواده شهدا و ایثارگران و سایر اقشار برگزار شد.
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در این یادواره گفت: شهدا بهترین راهنما برای میسر نظام ولایی هستند هرکسی دل به بیگانه و به مادیات ببندد، نمی‌تواند استکبارستیز و یاور مظلوم باشد.
سید محمد حسینی؛ ولایت‌فقیه و فرهنگ ایثار و شهادت را رکن اساسی نظام دانست و تصریح کرد: پیروزی‌های ایران اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون با توکل بر خدا، تبعیت ملت از فرامین ولایت‌فقیه، پایداری و مقاومت در مقابل توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان به‌دست‌آمده است.
وی گفت: پیشرفت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف علم و فناوری، دانش هسته‌ای، پزشکی، نظامی، نانو و سلول‌های بنیادین و سایر حوزه‌های دیگر به برکت و سیره شهدا و تبعیت امت از فرامین ولایت‌فقیه است.
حسینی افزود: در چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی، کشور با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شده است و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در مسیر پیروی از ولایت‌فقیه و پیشرفت‌های کشور، طلایه‌دار بوده‌اند.
حسینی بیان کرد: امت اسلامی که شهید می‌دهد همیشه زنده و با بصیرت است و در شرایط سخت تهدید و تحریم دشمنان سر تسلیم فرود نخواهد آورد.
وی الگوی شهدا و امت شهیدپرور ایران را سیره ائمه اطهار (ع) دانست و گفت: مکتبی که شهادت دارد ذلت و خواری را تحمل نخواهد کرد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 292656