داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد شهرستان بویین‌زهرا:
اجرای مستمر پایش سلامت خانواده‌های شهدا در دستور کار ماست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷
اجرای مستمر طرح پایش سلامت خانواده‌های شهدا با هدف حفظ و ارتقای سطح سلامتی آنها در دستور کار ماست.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، طرح پایش سلامت والدین شهدای شهرستان بویین‌زهرا در روستاهای چسکین، سگزآباد، ابراهیم‌آباد، رودک، آقچه‌مزار، آب‌باریک، فیض‌آباد، صدرآباد، حسین‌آباد، آراسنج و امیرآبادنو اجرا شد.
در این طرح، 24 نفر از والدین شهدا توسط کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا پایش سلامت شدند.
در اجرای طرح یاد شده، بهرامعلی کشاورزقاسمی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا با اشاره به طرح پایش سلامت گفت: با توجه به اینکه جمعیت آماری جامعه رو به سالمندی پیش می‌رود و خانواده‌های معظم شهدا نیز از این امر مستثنی نیستند، توجه به وضعیت سلامتی آنها در دستور کار ماست.
وی افزود: خدمت به خانواده‌های شهدا و توجه به وضعیت سلامتی آنها، کوچکترین کاری است که ما می‌توانیم در قبال این عزیزان انجام دهیم.
این مسوول گفت: هدف طرح پایش سلامت، آشنا شدن با مشکلات خانواده‌های شهدا، ارایه‌ی خدمات رفاهی درمانی، کاهش دغدغه‌های جامعه هدف در حوزه بهداشت و درمان و حفظ و ارتقای سطح سلامتی والدین و همسران معظم شهداست.
کشاورزقاسمی افزود: پزشکان متخصص براساس هماهنگی و برنامه‌ریزی با مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا به صورت منظم و هدفمند خانواده‌های شهدا را پایش سلامت کرده و وضعیت سلامتی آنها را مورد بررسی قرار می‌دهند.
کد مطلب: 292661