پایداری نظام در گرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱
فرماندار شهرستان اهر در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت گامی تعیین‌کننده جهت حفظ آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و عزت و استقلال کشور است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، زاهد محمودی فرماندار و رئیس شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر گفت: پایداری و استمرار نظام، در گرو ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی بابیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت گامی تعیین‌کننده جهت حفظ آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و عزت و استقلال کشور است تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور که در جنگ اقتصادی قرار داریم با الهام از این فرهنگ ارزشی می‌توانیم بر مشکلات و توطئه‌های دشمنان فائق آییم.

محمودی تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را وظیفه آحاد مردم و مسئولین خواند و افزود: این عزیزان باوجود همه تنگناها و مشكلات، باعزت نفس بالا و احساس دین نسبت به انقلاب، همواره پای نظام مانده و ایستاده‌اند.

فرماندار شهرستان اهر به نقش دستگاه‌های فرهنگی و اصحاب رسانه برای معرفی شهدا و سیره و منش آنان به نسل جوان و نوجوان در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره كرد و گفت: باید با تمام توان به تبیین و تشریح هرچه بهتر ارزش‌های دفاع مقدس پرداخت.

گفتنی است، در ابتدا جلسه احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گزارشی از اقدامات و عملکرد شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در سال 1397 ارائه کرد.

ابراهیمی گفت: شهدا و ایثارگران با ازخودگذشتگی و فداکاری از انقلاب دفاع کردند و ما نیز وظیفه‌داریم از دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و پاسداری کنیم.

یادآوری می‌شود، اولین جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان اهر در سال 1398 پنجشنبه 23 خردادماه برگزار و اعضا جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص راه‌کارهای ترویج این فرهنگ ارزشی در جامعه ارائه نمودند.

انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر، جلسه، شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، شهرستان اهر
کد مطلب: 292677