داخلی صفحه گیلان خبر
 
حجت‌الاسلام محمود ریاضت در مراسم سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حسینعلی پور ابراهیمی:
امروزه خاک‌ریز جنگ در کشور ما فضای مجازی و رسانه است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه جبهه جنگ در کشور در اوایل انقلاب همراه با اسلحه و موشک بود گفت:امروز خاک‌ریز جنگ در کشور ما فضای مجازی و رسانه است و مردم باید سواد رسانه‌ای کافی برای مقابله با دشمن را داشته باشند.
 
به گزارش ایثار گیلان،حجت‌الاسلام محمود ریاضت در مراسم سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حسینعلی پور ابراهیمی که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشت در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد،با بیان اینکه تقدیم هشت هزار شهید گیلانی نشان از بصیرت بالای گیلانیان است،اظهار کرد:گیلان به‌اندازه شهدای چند استان کشور شهید تقدیم انقلاب کرده و ارادت خود نسبت به انقلاب را نشان داده است.
وی با اشاره به اینکه قرآن کریم به دودسته در دنیا صفت مردانگی داده است،افزود:فعالیت‌های شهید پورابراهیمی در مساجد و هیئت‌ها نشان از انقلابی گری او دارد و گمنامی او در کارها و فعالیت‌ها نشان از فروتنی و تواضع او داشت.
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه شهید پورابراهیمی شهرت گریز بود،گفت:اخلاص و فروتنی شهید پورابراهیمی باعث محبوبیت او شد و او را در بین دوستان خاص کرده بود.
ریاضت با اشاره به اینکه مردم ما اطاعت از ولی‌فقیه را در این ۴۰ سال به‌خوبی نشان داده‌اند، بیان کرد:مردم کشور با تقدیم فرزندان خود درراه دفاع از وطن و دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) نشان دادند که دیگر نمی‌گذارند حادثه کربلا تکرار شود.
وی با بیان اینکه اکثر شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در سنین نوجوانی و جوانی آسمانی شدند،تصریح کرد:شهید مدافع حرم حسینعلی پور ابراهیمی نیز در سنین نوجوانی در دفاع مقدس جان‌فشانی کرد و در مقابل دشمن بعثی ایستاد.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه جنگ هنوز به پایان نرسیده،بیان کرد:جنگ بین حق و باطل همیشه ادامه دارد و امروز فقط سنگر ما عوض‌شده و جنگ هنوز ادامه دارد.
ریاضت با بیان اینکه جبهه جنگ در کشور گاهی همراه با اسلحه،موشک و توپ بود،گفت:امروز خاک‌ریز جنگ در کشور ما فضای مجازی و رسانه است و باید جوانان ما در این عرصه ورود کنند.
همچنین در این مراسم پیکر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس تشییع شد. 
"انتهای پیام"
کد مطلب: 292696