داخلی صفحه مازندران خبر
 
مدیر کل بنیاد مازندران
خدمت به ایثارگران جزو بهترین خدمت ها است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: خدمت به ایثارگران جزو بهترین خدمت ها است کارکنان بنیاد باید قدر خود را در این نهاد مقدس و ارزشی بدانند.
 
به گزارش ایثار واحد مازندران، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در مراسم تودیع و معارفه روسای بنیاد شهرهای تنکابن و عباس آباد طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و نام 10 هزار و 400 شهید والامقام استان با اشاره به اینکه خدمت به ایثارگران جزو بهترین خدمت ها است گفت: امروز کارکنان بنیاد باید قدر خود را در این نهاد مقدس و ارزشی بدانند و خدماتی را که به خانواده های گرانقدر شهدا و ایثارگران ارائه می دهند از روی دل باشد.
مظلومی با بیان اینکه پاسخگوی مشکلات جامعه ایثارگری باشیم گفت: کارکنان بنیاد با احترام و فروتنی با خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان عزیز رفتار کنند.
مدیر کل بنیاد مازندران خوش خلقی و خوش رفتاری را در جهت رضایتمندی جامعه هدف موثر دانست و عنوان کرد: خادمین شهدا با خدمت به موقع، موجب خشنودی جامعه ایثارگری شوند.
مظلومی افزود: با تلاش و کوشش، همفکری و هم افزایی، با عزمی راسخ و همتی بلند، به خانواده های عزیز شهدا و ایثارگران خدمت کنیم.
گفتنی است مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از نزدیک با کارکنان بنیاد شهرهای تنکابن و عباس آباد دیدار و در خصوص مسائل و موضوعات مختلف اداری با آنان به گفتگو پرداخت.
در پایان این مراسم یعقوب حسن نژاد به سمت رئیس بنیاد تنکابن و احمد اولیایی به سمت رئیس بنیاد عباس آباد منصوب شدند.
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: بنیاد مازندران، مراسم معارفه روسای بنیاد تنکابن و عباس آباد
کد مطلب: 292700
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...